خواص عسل طبیعی برای مفاصل

خواص عسل طبیعی برای مفاصل

عسل طبیعی کوهستان یک ماده بسیار خوشمزه و مقوی جهت درمان بسیاری از بیماری ها می باشد. این خوراکی سرشار از آنزیم ها، ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و قندهای طبیعی می باشد.
عسل طبیعی کوهستان برای همه اندام ها و قسمت های بدن مفید واقع می شود. مثلا خواص عسل طبیعی برای مفاصل از قدیم الایام نزد همگان شناخته شده بوده و به کار گرفته می شده است.
البته تنها عسل طبیعی این خواص فوق العاده را برای مفاصل و به طور کلی سلامت بدن ما دارد و مصرف عسل تقلبی تماما همراه با ضرر می باشد.
پس بهتر است که قبل خرید عسل طبیعی، حتما راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را به دقت مطالعه کنید تا به دام متقلبان این بازار نیفتید.

معرفی خواص عسل طبیعی برای مفاصل

عسل طبیعی برای درمان مفاصل بسیار عالی عمل می کند؛ به طوری که کافیست یک دوره از عسل طبیعی کوهستان به شکل موضعی بهره گیرید، تا شاهد اثرات معجزه آسای آن باشید. اکنون به معرفی چند خاصیت درمانی عسل طبیعی کوهستان می پردازیم.

درمان آرتروز با عسل طبیعی

اگر شما هم مایلید تا همانند بسیاری از افراد، درمان آرتروز با عسل طبیعی را تجربه کنید، کافیست که مقداری عسل طبیعی کوهستان را روی پارچه تمیز پهن کرده و روی مفاصل خود قرار دهید و هر 24 ساعت یک بار این عمل را تجدید کنید.
همچنین جهت درمان دردهای زانو ،آرنج و رگها و ماهیچه ها هر روز صبح ناشتا یک قاشق غذا خوری عسل بجوید و با کمی عسل موضع درد را ماساژ دهید.

درمان کمردرد با عسل طبیعی

در کمر درد عادی و مزمن که مربوط به دیسک نباشد 200 گرم پوره پیاز(پیاز رنده شده ) را با 100 گرم عسل مخلوط نموده و دو روز به حال خود بگذارید سپس صاف کرده هر روز صبح ناشتا دو فنجان کوچک از آن را بنوشید. از غذاهایی مانند: پیاز رنده کرده مخلوط با عسل طبیعی و تخم مرغ با عسل میل نمایید(به استثناء افراد مبتلا به دیابت . نقرس . فشار خون).
اگر باد در کمر بود، توصیه می شود پودر زنیان را با عسل خمیر کرده بر کمر بمالید.

دیدگاهتان را بنویسید