درمان آلزایمر با عسل طبیعی

درمان آلزایمر با عسل طبیعی

عسل طبیعی یک ماده بسیار مقوی و پرخاصیت است که بیماری ها و مشکلات فراوانی را درمان می کند. این خوراکی مغذی به شرطی می تواند امراض را درمان کند که عسل طبیعی کوهستان باشد؛ پس بهتر است که قبل از مصرف عسل طبیعی جهت درمان بیماری ها، با خواندن مقاله راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی، از طبیعی بودن عسل خود مطمئن شوید.
محققان با تحقیقات فراوان دریافته اند که درمان آلزایمر با عسل طبیعی بسیار کارآمد است و می تواند از بروز و یا پیشرفت آن جلوگیری به عمل آورد.

چگونگی درمان آلزایمر با عسل طبیعی

افراد مبتلا به آلزایمر، مستعد اکسیداسیون، التهاب، و بالا بودن سطح اسید‌آمینه‌ی هموسیستئین هستند. همچنین سطح استیل‌کولین، که یک پیام‌رسان عصبی است که به حافظه کمک می‌کند، در آن‌ها پایین (شاید فقط 90 درصد حد طبیعی) است.
لازم به ذکر است که عسل طبیعی رادیکال های آزاد را نابود ساخته و با این کار سطح انرژی و فعالیت مغز را شدیدا بالا می برند.
همانطور که گفته شد عسل طبیعی با اکسیداسیون مقابله می‌کند، می‌تواند سطح پروستاگلاندین‌های التهاب‌زا و هموسیستئین را کاهش دهد، و حاوی مقادیر کمی استیل‌کولین است.
قند خون بالا می‌تواند با صدمه زدن به (گلیکاسیون) پروتئین‌های سلول‌های مغز، زمینه‌ساز بروز آلزایمر شود. عسل در مقایسه با شکر، قند خون را تا حد کمتری بالا می‌برد.

اقدام عملی جهت درمان آلزایمر با عسل طبیعی

سه بار در روز، یک قاشق مرباخوری عسل خام که ترجیحاً از آنتی‌اکسیدان‌ها غنی باشد میل کنید و یک قاشق از آن را در طول یک ساعت پیش از خواب میل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید