درمان تیروئید با عسل طبیعی

درمان تیروئید با عسل طبیعی
عسل طبیعی یکی از پرخاصیت ترین موادی است که در طبیعت یافت می شود و بسیار هم خوشمزه است؛ این خوراکی پرطرفدار تنها مصرف خوراکی ندارد و برای بسیاری از مشکلات جسمانی، می تواند همانند یک دارو عمل کند.
در واقع بیماری هایی که با پیشرفته ترین داروها درمان می گردند را میتوان با مصرف یک دوره عسل طبیعی به خوبی درمان کرد. مثلا محققان به این نتیجه رسیده اند که درمان تیروئید با عسل طبیعی امکان پذیر است؛ شما می توانید با مصرف یک دوره عسل طبیعی کوهستان، از خواص معجزه آسای آن بهره مند شوید.

نحوه درمان تیروئید با عسل طبیعی

خوب است بدانید که عسل طبیعی کوهستان سرشار از مونوساکارید، فروکتوز و گلوکز می باشد که می تواند به درمان تیروئید کمک شایانی بکند.
همچنین عسل طبیعی سرشار از آنزیم می باشد که به وسیله آن ها باکتری ها را از بین می برد. البته بهتر است که در میزان مصرف آن، احتیاط به خرج دهیم و به مقدار مناسبی از آن بهره گیریم تا درگیر عوارض سوء آن بر عملکرد انسولین نباشیم.

درمان تیروئید پرکار با عسل طبیعی

خوب است بدانید که اگر عسل طبیعی با مواد پرخاصیتی همچون گردو ترکیب گردد، می تواند به جلوگیری از تحریک و تولید بیش از حد معمول هورمون ها بپردازد.
البته بهتر است که این ترکیب به شکل منظم و پیوسته به مصرف رسد تا بتواند آثار مثبت خود را نشان دهد. لازم به ذکر است که عسل طبیعی کوهستان سرشار از اسید چرب امگا 3 می باشد که به تنظیم مقدار هورمون های مترشحه از تیروئید می پردازد.

درمان تیروئید کم کار با عسل طبیعی

بسیاری از متخصصان طب سنتی معتقدند که عسل طبیعی می تواند به متعادل کردن ترشحات غده تیروئید بپردازد و کم کاری آن را درمان کند؛ در واقع کم کاری عسل طبیعی یک امر بسیار خطرناک تلقی می شود که گاها مشکل اضافه وزن را در افراد به وجود می آورد.
پزشکان توصیه می کنند که گردو سبز را با عسل طبیعی ترکیب کنید و در جهت درمان این بیماری مصرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید