درمان لک های پوستی با عسل طبیعی

درمان لک های پوستی با عسل طبیعی

عسل طبیعی یکی از پرخاصیت ترین موادی است که در جهان هستی وجود دارد، به طوری که می توان به طوری گسترده ای در درمان با عسل طبیعی، آشپزی با عسل طبیعی، لاغری با عسل طبیعی و ماسک عسل طبیعی، از آن بهره برد.
شما می توانید درمان لک های پوستی با عسل طبیعی را تجربه کنید و به طبیعی ترین روش، آن ها را درمان کنید. البته بهره مندی از همه این مزایا، به شرط آن است که عسل مصرفی شما کاملا کوهستانی باشد؛ پس بهتر است که قبل خرید عسل طبیعی، راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را به دقت مطالعه کنید تا به دام متقلبان این بازار نیفتید.

چگونگی درمان لک های پوستی با عسل طبیع

عسل طبیعی سرشار از ویتامین، آنزیم، قند طبیعی و آنتی اکسیدان است که به طور گسترده ای انواع بیماری های پوستی از جمله لک های پوستی را درمان می کند.
محققان چندین ترکیب را جهت درمان لک های پوستی با عسل طبیعی پیشنهاد می کنند که یکی از آن ها، ترکیب عسل طبیعی و آبلیموی تازه است. در واقع این ترکیب به طور ملایمی به لایه برداری پوست می پردازد و عوارض شیمیایی لایه بردارهای موجود در بازار را ندارد. عسل طبیعی همچنین درصدی از رطوبت را در خود دارد که می تواند به آب رسانی و شادابی پوست، کمک شایانی بکند.
یک قاشق عسل و یک قاشق آبلیمو را ترکیب کرده تا یک محلول غلیظ به دست آید. با یک برس تمیز روی پوست پخش کرده و پس از مدتی با آب شستشو دهید. توجه داشته باشید که برای درمان لک پوستی با عسل طبیعی، بهتر است هر روز از این ماسک استفاده کنید. استفاده مداوم و روزانه از این ماسک به مدت یک یا دوماه شاهد تغییرات محسوسی در از بین رفتن لکه‌های صورت خواهید بود.
البته بعضی از پزشکان ترکیب عسل طبیعی با جوش شیرین را هم بسیار موثر می دانند، زیرا این ترکیب می تواند به از بین بردن سلول های مرده و پاکسازی پوست، کمک شایانی بکند.
برای بهره مندی از معجزات این ترکیب، کافی است که 1 قاشق جوش شیرین را با 1 قاشق عسل طبیعی کوهستان ترکیب کنید و بعد از 1 دقیقه ماساژدادن، به خوبی بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید