درمان کم خونی با عسل طبیعی

درمان کم خونی با عسل طبیعی

یکی از بهترین خوراکی های موجود در کره زمین، عسل طبیعی می باشد. این خوراکی برای سلامت ما اهمیت بسیاری دارد و می تواند بسیاری از بیماری های ما را درمان کند.
درمان کم خونی با عسل طبیعی، یکی از خدمات ارزنده ای است که عسل طبیعی به جوامع بشری کرده و انسان ها با استفاده از عسل، می توانند کم خونی خود را درمان کنند.
البته بهتر است که عسل مصرفی شما عسل طبیعی کوهستان باشد تا شما از خواص معجزه آسای آن بهره مند گردید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که عسل خود را بدون واسطه از زنبوردار یا سایت هایی که به طور قانونی اقدام به تولید عسل می کنند خریداری کنید.

چگونگی درمان کم خونی با عسل طبیعی

عسل طبیعی سرشار از مواد معدنی همانند آهن می باشد و از این جهت یک درمان خانگی بسیار مفید جهت رفع کم خونی به شمار می رود.
در واقع عسل علاوه بر آهن، سرشار از مس و منگنز می باشد که این عناصر می توانند با یک دیگر ترکیب شوند و هموگلوبین را سنتز کنند. البته هنگامی که عسل طبیعی با مواد پرخاصیت دیگری همچون موز یا سیب ترکیب شود، خواص بسیار بیشتری پیدا می کند. به طوری که با مصرف یک دوره به شکل پیوسته، می توانید از شر این بیماری خلاص شوید.
خوب است بدانید که محققان توصیه می کنند که اگر موز با عسل طبیعی ترکیب شود، می تواند به جذب اسیدفولیک و ویتامین B12 بپردازد که در نوع خود فوق العاده است.
البته پزشکان مصرف معجون کنجد با عسل طبیعی را نیز به شدت پیشنهاد می کنند؛ زیرا کنجد یک داروی رفع سریع کم خونی به شمار می رود. بهتر است که 1 قاشق چای خوری دانه کنجد را در آب قرار داده و بعد از 3 ساعت خرد کنید تا به شکل خمیر درآید.

دیدگاهتان را بنویسید