عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین

عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین

عسل طبیعی خواص معجزه آسایی دارد که به طور گسترده در درمان اکثر بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که عسل طبیعی با مواد دیگر ترکیب می شود، خاصیت آن چندین برابر بیشتر می شود. به طوری که خواص عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین، بی شمار بوده و در نوع خود بی نظیر است.

چرا عسل طبیعی را با سیاه دانه و دارچین ترکیب می کنیم؟

محققان با مطالعات فراوان روی ترکیب های مختلفی که می توان با عسل طبیعی تهیه کرد، پی به خواص کم نظیر عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین برده اند.
در واقع این ترکیب بسیار با بقیه ترکیب ها متفاوت بوده و باعث بهبود و درمان بیماری ها می شود. ترکیب عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین به عنوان یک داروی مادر در طب سنتی شناخته می شود. این ترکیب برای درمان اکثر بیماری ها به خصوص بیماری هایی که از سردی طبع به وجود آمده اند، به طور بسیار موثری عمل می کند.

خواص عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین

عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین در درمان بسیاری از بیماری ها، موثر بوده است. این ترکیب از قدیم الایام در شاخه پزشکی بسیار کاربردی و مفید عمل کرده است.
از ترکیب عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین حتی افراد دیابتی هم می توانند استفاده کنند. البته باید مقدار مناسبی را در زمان های معین مصرف کنند تا دچار قندخون بالا نشوند. سیاه دانه یک گیاه با دانه های ریز سیاه رنگ است که عطر و بوی خاصی دارد. این گیاه هنگامی که با عسل طبیعی و دارچین ترکیب می شود، می تواند به درمان بسیاری از بیماری ها بپردازد.

تقویت سیستم ایمنی با عسل طبیعی و سیاه دانه و دارچین

این ترکیب می تواند به تقویت سیستم ایمنی بپردازد؛ تا جایی که در ماه های سرد سال این ترکیب را آماده می کنند و هر روزهای معینی مقداری از آن را مصرف می کنند تا در برابر ویروس ها و باکتری ها، بدنی مقاوم داشته باشند و مریض نشوند.

درمان درد و ورم مفاصل با عسل طبیعی و سیاه دانه و دارچین

ترکیب عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین، برای درمان درد مفاصل هم کاربرد دارد. به طوری که 1 قاشق چای خوری پودر دارچین را در 2 قسمت آب گرم ترکیب کرده و خمیر حاصله را بر موضع درد، ماساژ دهید. خواهید دید که این ترکیب معجزه آسا بعد از حدود 15 دقیقه، درد شما را ساکت خواهد کرد.
لازم به ذکر است که اگر از ورم در ناحیه مفاصل رنج می برید، می توانید 1 فنجان آب گرم را با 2 قاشق غذاخوری عسل طبیعی و 1 قاشق چای خوری پودر دارچین ارگانیک ترکیب کنید و معجزه را ببینید.

درمان عفونت مثانه با عسل طبیعی و سیاه دانه و دارچین

ترکیب عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین به درمان عفونت مثانه کمک شایانی می کند؛ زیرا خاصیت آنتی باکتریالی عسل طبیعی به همراه ایمنی زایی سیاه دانه و دارچین، به طور موثر عمل می کنند. کافیست که یک قاشق چای خوری پودر دارچین را با یک لیوان آب داغ و مقداری سیاه دانه ترکیب کرده و میکروب های مثانه را از بین ببرید.

درمان مشکلات قلبی با عسل طبیعی و سیاه دانه و دارچین

کسانی که سابقه حمله قلبی دارند یا به علل مختلف، مستعد این بیماری هستند، کافیست ترکیب عسل طبیعی با سیاه دانه و دارچین را هر روز به طور پیوسته میل کنند. مصرف این ترکیب احتمال بروز بیماری را کاهش داده و باعث تندرستی دیگر ارگان ها می شود.
طرز تهیه این ترکیب هم بسیار ساده است؛ کافیست که مقداری عسل و پودر دارچین و سیاه دانه را به تناسبی معقول با یکدیگر ترکیب کنید.
این ترکیب باعث پایین آوردن کلسترول، کاهش ضربان قلب، تنفس راحت و بهبود گردش خون می شود.

نرم کردن پوست با عسل طبیعی و سیاه دانه و دارچین

اگر می خواهید بدون استفاده از مواد مصنوعی، پوستی نرم و لطیف داشته باشید، کافیست یک نوشیدنی خانگی با عسل طبیعی درست کنید. کافیست که 4 قاشق غذاخوری عسل طبیعی را با 1 قاشق پودر دارچین، 3 فنجان آب و مقداری سیاه دانه ترکیب کرده و بجوشانید. توصیه می شود که با تناوب 3 بار در روز و هربار 1/4 فنجان، نوشیده شود تا لطافت پوست را احساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید