لاغری با عسل طبیعی و سیر

خولاغری با عسل طبیعی و سیر

عسل طبیعی خواص درمانی فوق العاده ای دارد که می تواند بسیاری از بیماری های ما را درمان کند؛ در واقع این خوراکی خوشمزه یکی از بهترین مواد طبیعی است که جهت لاغری هم اثرات مثبت فراوانی دارد.
لاغری با عسل طبیعی و سیر، یکی از روش های محبوب و بسیار موثری است که امروزه بسیاری از افراد آن را به کار می گیرند. شما هم اگر از این بیماری رنج می برید، بهتر است که این روش را امتحان کنید و قرص ها و داروهای شیمیایی را به دوراندازید؛ زیرا لاغری با عسل طبیعی و سیر هیچگونه عوارض جانبی برای سلامت اندام های ما به همراه ندارد.

خواص استفاده از سیر و عسل طبیعی جهت لاغری

سیر حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی است که به کاهش وزن کمک می‌کنند و در عین حال خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهند. اگر قصد دارید با سیر به استقبال لاغری بروید نباید در مصرف آن زیاده روی کنید و به اندازه‌ی معقولی از آن استفاده کنید. به خاطر اینکه مصرف بیش از اندازه‌ی سیر نیز خطراتی برای سلامتی شما به همراه دارد.
خوب است بدانید که سیر جلوی اشتها را می‌گیرد. برای همین افرادی که سیر می‌خورند دیگر میل به غذای بیشتر ندارند. در واقع این ماده‌ی غذایی علائم سیری را به مغز ارسال می‌کند؛ بنابراین شما با مصرف کالری کمتر، دیگر چاقی را تجربه نخواهیدکرد.
توجه داشته باشید که سیر متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن را بالا می‌برد. به نظر می‌رسد که این ماده‌ی غذایی با تحریک سیستم عصبی منجر به ترشح هورمون آدرنالین و بالا رفتن متابولیسم بدن خواهد شد. زمانی که سوخت و ساز بدن شما بالا باشد کالری‌های بیشتری می‌سوزانید و لاغر‌تر می‌شوید.
سیر بدون اضافه کردن کوچکترین کالری، طعمی فوق العاده به غذاها می‌دهد. هیچ کس در رژیمی که غذاهای خوشمزه در آن موجود نباشد، دوام نمی‌آورد. بنابراین استفاده از مواردی مانند سیر که علاوه بر مزایای فوق العاده، طعم عالی هم دارند انگیزه افراد برای دنبال کردن رژیم غذایی را افزایش می‌دهد.
سیر هنگامی که با عسل طبیعی ترکیب می شود، علاوه بر لاغری می تواند خواص دیگری نیز برای ما به همراه داشته باشد؛ از جمله اینکه این ترکیب فوق العاده می تواند با رادیکال های آزاد به مبارزه بپردازد و از بروز غدد سرطانی در بدن ما جلوگیری به عمل بیاورد.
عسل طبیعی همچنین نسبت به شیرین کننده های صنعتی میزان فند متری دارد که این امر موجب می شود که رژیم ما موثر واقع شود.

چگونگی لاغری با عسل طبیعی و سیر

دو تا سه حبه سیر را بردارید و پوست آن را بکنید. بعد سیرها را له کنید و با کمی عسل طبیعی کوهستان مخلوط نمایید. اجازه دهید تا ترکیب عسل طبیعی و سیر، ده تا پانزده دقیقه بماند و سپس آن را نوش جان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید