ماسک آلوئه ورا با عسل طبیعی

ماسک آلوئه ورا با عسل طبیعی

عسل طبیعی یکی از مفیدترین خوراکی های جهان است که کاربردهای درمانی زیادی هم دارد؛ در واقع عسل طبیعی کوهستان، از دوران باستان به طور بسیار گسترده ای جهت درمان بسیاری از بیماری ها به کار گرفته می شده است.
امروزه هم متخصصان طب سنتی و پزشکان، استفاده از ماسک عسل طبیعی و لاغری با عسل طبیعی را به بیماران خود پیشنهاد می دهند. ماسک آلوئه ورا با عسل طبیعی یکی از ماسک هایی است که بسیار معجزه آمیز است و می تواند پوستی زیبا به ما هدیه کند.

خواص ماسک آلوئه ورا با عسل طبیعی

عسل طبیعی سرشار از آنتی اکسیدان است که می تواند به اکسیژن رسانی به سلول های پوست بپردازد و پوستی شفاف برای شما به ارمغان بیاورد.
خوب است بدانید که ماسک آلوئه ورا با عسل طبیعی، یک ترکیب ضد التهاب قوی است که با جای جوش و آفتاب سوختگی مقابله می کند و سرخی زخم ها را از پوست شما پاک می کند.
آلوئه ورا یکی از محبوب‌ترین محصولات زیبایی است که در داشتن پوست عالی نقش مؤثری ایفا می‌کند. بسیاری از مردم از آن به‌عنوان مرطوب‌کننده طبیعی پوست، ماسک صورت، و پاک‌کننده استفاده می‌کنند.
عسل طبیعی کوهستان به جوان سازی و کاهش چین و چروک پوست تا حد زیادی کمک می کند و با رطوبتی که در خود دارد، می تواند یک آب رسان قوی برای پوست به شمار آید.
در واقع این ترکیب معجزه آسا، می تواند به درمان آکنه و جوش بپردازد و تا حد زیادی آن را کاهش دهد. لازم به ذکر است که آلوئه ورا به گردش خون بهتر کمک شایانی می‌کند و برای دفع سموم مفید است.
آلوئه ورا همچنین برای ترمیم و آرام‌بخشی پوست ملتهب استفاده می‌شود. سوختگی، آفتاب‌سوختگی، تحریک‌ پوستی، آلرژی و آکنه با کمک آلوئه ورا روند بهبودی سریع‌تری پیدا می‌کند. این گیاه در حیاط بسیاری از خانه‌ها و یا در گلدان‌های کوچک و بزرگ وجود دارد.

طرز تهیه ماسک آلوئه ورا با عسل طبیعی

برای تهیه این ماسک، کافی است که یک برگ آلوئه‌ورا تهیه کنید و با چاقو از کنار پوست، آن را برش بزنید و با قاشق ژل داخل آن را خارج کنید. سپس 1 قاشق غذاخوری از آن را برداشته و با 1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی کوهستان، به خوبی مخلوط کنید و آن را به طور منظم به مدت 1 ماه مصرف کنید.
البته عسل مصرفی شما باید حتما عسل طبیعی کوهستان باشد. پس بهتر است که قبل خرید، راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را که در این سایت معرفی کرده ایم را به دقت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید