ماسک خیار با عسل طبیعی

ماسک خیار با عسل طبیعی

اگر به دنبال یک ترکیب معجزه آسا برای داشتن پوستی شفاف و جوان می گردید، ما به شما ماسک خیار با عسل طبیعی را معرفی می کنیم. در واقع این ماسک با عسل طبیعی، می تواند جزء بهترین آب رسان های طبیعی باشد که به تغذیه سلول های پوست می پردازد. لازم به ذکر است که عسل مصرفی شما باید حتما عسل کوهی باشد تا معجزه را بر پوست خود ببینید.
پس بهتر است که قبل خرید عسل، راه های تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی را به دقت مطالعه کنید.

خواص ماسک خیار با عسل طبیعی

خیار یک میوه سرشار از آب و املاح معدنی است و هنگامی که با عسل طبیعی ترکیب می شود، می تواند پوست را آب رسانی کند. در واقع عسل طبیعی سرشار از رطوبت است که به سلول های پوست آب رسانی می کند و باعث نشاط صورت شما می شود.
خوب است بدانید که تیرگی دور چشم یکی از انواع لک های پوستی است که در بسیاری از افراد دیده می شود، خیار می تواند خاصیت روشن کنندگی برای این منطقه داشته باشد.
خاصیت دیگر خیار، درمان جوش است؛ ماسک خیار با عسل طبیعی تاثیر شگفت انگیزی را در تمیز کردن منافذ و درمان آکنه های پوست دارد.
خیار با عسل طبیعی یک ترکیب فوق العاده جهت درمان پوست های چرب می باشد، زیرا با آب رسانی و از بین بردن چربی ها، آکنه ها را کاهش و تولید چربی غدد را تنظیم می کند.
عسل طبیعی سرشار از آنتی اکسیدان است که با رادیکال ها مبارزه می کند و اکسیژن رسانی به پوست را افزایش می دهد. در واقع این ماسک، سلول های مرده و کم اکسیژن را کاهش می دهد و به شفافیت و درخشندگی پوست، کمک شایانی می کند.

طرز تهیه ماسک خیار با عسل طبیعی

این ماسک برای صورت و بدن مناسب است و می توانید از آن در روز و شب استفاده کنید، برای تهیه این ماسک کافی است یک خیرا را رنده و به آب آن دو قاشق چایخوری عسل اضافه کنید. با استفاده از یک پارچه کتان این محلول را به صورت و گردن خود بمالید. این ترکیب باعث شفاف شدن پوست شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید