ماسک دارچین با عسل طبیعی

ماسک دارچین با عسل طبیعی

عسل طبیعی یک ماده مقوی و بسیار انرژی زاست. اما این ماده تنها استفاده خوراکی ندارد و به طور گسترده ای همه مردم جهان، لاغری با عسل طبیعی و ماسک عسل طبیعی را برای سلامت پوست و اندام های خود به کار می گیرند.
ماسک دارچین با عسل طبیعی، یک ترکیب فوق العاده می باشد که به طور گسترده ای می تواند به سلامت پوست و جوان سازی آن کمک کند.
البته لازم است که قبل استفاده از عسل طبیعی کوهستان به عنوان ماسک دارچین با عسل طبیعی، از ارگانیک بودن آن اطمینان حاصل فرمائید که با استفاده از راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی، به راحتی می تواند به ارگانیک بودن عسل خود پی ببرید.

خواص ماسک دارچین با عسل طبیعی

ماسک دارچین با عسل کوهی، یکی از بهترین ماسک هایی است که می توان جهت درمان مشکلات پوستی به کار برد. در واقع دارچین یک ماده فوق العاده آنتی باکتریال است که می تواند باکتری ها و میکروب های مضر را از بین ببرد و با این کار به درمان جوش و آکنه می پردازد.
عسل طبیعی همچنین حاوی منابع سرشار آنزیمی می باشد که با میکروب های پوست به مبارزه می پردازد؛ بنابراین ماسک دارچین با عسل طبیعی به داشتن پوستی صاف و یک دست، کمک شایانی می کند.
خوب است بدانید که این ماسک، بهترین گزینه برای افرادی است که پوستی چرب دارند؛ زیرا دارچین و عسل طبیعی، علاوه بر میکروب کشی و ازبین بردن چربی های اضافی، خاصیت آب رسانی و رطوبت بخشی نیز دارند که بعد از چندین بار استفاده از این ماسک، از خشک شدن بیش از حد پوست جلوگیری به عمل می آورند.
عسل طبیعی کوهستان، آنتی اکسیدان هایی دارد که می تواند به سلول های پوست اکسیژن رسانی کند و از مردن آن ها جلوگیری به عمل می آورد. عسل طبیعی کوهستان همچنین جرم های پوستی را از بین می برد.

طرز تهیه ماسک دارچین با عسل طبیعی

برای تهیه این ماسک، کافیست که 3 قاشق غذاخوری عسل طبیعی را با 1 قاشق غذاخوری پودر دارچین به خوبی ترکیب کنید تا کاملا یک دست شود. سپس آن را بر پوست خود قرار دهید تا مخلوطی کاملا یکدست، حاصل شود.
بهتر است که ماسک دارچین با عسل طبیعی به مدت 1 ماه و هر بار 20 دقیقه بر پوست گذاشته شود تا اثرات معجزه آسایی داشته باشد.
این مخلوط اگر به طور منظم و پیوسته مورد استفاده قرار نگیرد، نمی تواند پوستی زیبا برای شما به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید