ماسک دور چشم با عسل طبیعی

ماسک دور چشم با عسل طبیعی

عسل طبیعی یکی از معجزه آساترین خوراکی هایی است که در طبیعت وجود دارد، در واقع این خوراکی، می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها، کارآمد باشد و گاها مصرف عسل طبیعی می تواند از ابتلا به بیماری ها، پیشگیری کند.
ماسک دور چشم با عسل طبیعی یکی از ماسک های مقوی و موثری است که می تواند باعث شفافیت پوست و رسیدن مواد مغذی به آن شود. البته بهتر است که قبل خرید عسل، حتما روش های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را به دقت مطالعه کنید تا عسل تقلبی نخرید.

خواص ماسک دور چشم با عسل طبیعی

ماسکی که جهت شفافیت پوست به کار می رود، از 3 جزء تشکیل می شود که عبارت اند از: قرص ویتامین E، عسل طبیعی کوهستان و سفیده تخم مرغ
این ماسک بسیار پرخاصیت می باشد و مصرف آن دور چشم، می تواند بسیار مفید واقع شود؛ زیرا سفیده تخم مرغ می تواند حاوی منابع سرشار از کلاژن می باشد که به کشسانی و جوان سازی پوست، کمک شایانی می کند.
البته سفیده تخم مرغ ویتامین A زیادی نیز دارد و هنگامی که با عسل طبیعی ترکیب می شود، همانند یک مولتی ویتامین طبیعی عمل می کند؛ زیرا عسل طبیعی نیز سرشار از ویتامین می باشد و در بازسازی و تغذیه سلول های پوستی، بسیار موثر می باشد.
لازم به ذکر است که ویتامین E و عسل طبیعی، دارای خاصیت ضدالتهابی می باشند که برای افرادی که دارای پوستی آفتاب سوخته یا آکنه ای می باشند، بسیار موثر واقع می شود.
نکته دیگر این که عسل طبیعی کوهستان، سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که با رادیکال های آزاد سطح پوست به مقابله می پردازد و به سلول های پوستی اکسیژن رسانی می کند.

طرز تهیه ماسک دور چشم با عسل طبیعی

تهیه این ماسک، بسیار آسان می باشد. کافی است که 1 قرص ویتامین E، عسل طبیعی کوهستان و 1 سفیده تخم مرغ را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید و به مدت 1 ربع روی پوست خود قرار دهید. بهتر است که این کار را به مدت 1 ماه، هفته ای 2 بار تکرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید