ماسک روغن زیتون با عسل طبیعی

ماسک روغن زیتون با عسل طبیعی

طبیعتا استفاده از ماسک عسل طبیعی، از هر چیز دیگری برای پوست ما مفیدتر است. بسیار شایع است که استفاده کنندگان ماسک ها و محصولات شیمیایی و مصنوعی، بعد از مدت ها عوارض خطرناکی را بر پوست و سلامت خود دیده اند؛ پس بهتر است که از عسل طبیعی که یک ماده مقوی و پرخاصیت است، بیشترین استفاده را بکنیم و شاهد اثرات معجزه آسای آن باشیم.
لازم به ذکر است که اگر شما تاکنون راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را مطالعه نکرده اید، آن را در این سایت به دقت بخوانید تا هنگام خرید عسل، یک انتخاب عالی داشته باشید.
ماسک عسل طبیعی که در اینجا می خواهیم به شما معرفی کنیم، یک ترکیبی فوق العاده با روغن زیتون می باشد. در واقع ماسک عسل طبیعی با روغن زیتون، یک ترکیب معجزه آسا جهت جوان سازی و کاهش چین و چروک پوست است.
روغن زیتون به علت داشتن اسیدهای چرب مفید، پوست سفت و خشک را نرم و انعطاف پذیر می‌کند. این روغن سلول‌های خشک پوست را با رطوبت رسانی مناسب، تغذیه می‌کند. در نتیجه، پوست شما نرم و صاف می‌شود.
روغن زیتون همانند عسل طبیعی کوهستان، دارای منابع سرشار آنتی اکسیدانی است که می تواند آسیب های ناشی از آفتاب سوختگی را درمان کند.
خوب است بدانید که عسل طبیعی کوهستان هنگامی که با روغن زیتون ترکیب می شود، می تواند پوست دور چشم که بسیار نازک است را آب رسانی کند و مواد مغذی مورد نیاز آن را تامین کند. به این صورت که عسل طبیعی کوهستان و روغن زیتون حاوی رطوبت هستند که یک آب رسان طبیعی به شمار می روند.
لازم به ذکر است که روغن زیتون حاوی چربی های مفیدی است که نیاز پوست را به طورکامل، برطرف می کند.
اکسیژن سلول های پوست، توسط رادیکال های آزاد دزدیده می شوند که این امر به خشکی پوست می انجامد. ماسک روغن زیتون با عسل طبیعی، سرشار از آنتی اکسیدان بوده که می تواند از پوست در برابر رادیکال های آزاد، مراقبت کند.

طرز تهیه ماسک روغن زیتون با عسل طبیعی

تهیه ماسک روغن زیتون با عسل طبیعی بسیار ساده است و بعد از یک دوره استفاده منظم و پیوسته، می تواند معجزه کند. تنها کافیست که 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون را با 1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی کوهستان ترکیب کنید و آن ها را آن قدر هم بزنید تا یک ترکیب یکدست حاصل شود. سپس این ترکیب را بر پوست تمیز خود قرار دهید و به مدت 30 دقیقه صبرکنید و سپس پاک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید