ماسک زغال با عسل طبیعی

ماسک زغال با عسل طبیعی

عسل طبیعی یکی از خوشمزه ترین خوراکی های موجود در جهان می باشد که خواص بی نظیری دارد؛ در واقع از این خوراکی، در موارد زیادی همچون ماسک عسل طبیعی، لاغری با عسل طبیعی و درمان با عسل طبیعی استفاده می شود.
ماسک زغال با عسل طبیعی یکی از بهترین ماسک هایی است که شما می توانید جهت درمان بیماری های پوستی خود به کارگیرید. این ماسک فوق العاده به جوان سازی و زیباسازی پوست، کمک شایانی میکند، به آن شرط که عسل مصرفی شما، عسل طبیعی کوهستان باشد. پس بهتر است که قبل خرید عسل، راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را به دقت مطالعه کنید تا گرفتار متقلبان این بازار نشوید.

خواص ماسک زغال با عسل طبیعی

زغال فعال می‌تواند برای پوست شما فوق العاده باشد. مهم ترین اثری که زغال فعال می تواند داشته باشد، این اس که به تمیز کردن عمقی حفره‌های پوست بپردازد.
به ماسک‌های پوست زغال فعال ماسک سیاه نیز می‌گویند این ماسک ناخالصی‌ها را از پوست خارج می‌کند و از بین برنده جوش‌ها و چربی‌های اضافی در پوست است. در ضمن ماسک زغال با عسل طبیعی با کوچک کردن منافذ پوست، رنگ آن را روشن‌تر نشان می‌دهد.
لازم به ذکر است که عسل طبیعی، سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که می تواند با رادیکال های آزاد سطح پوست به مبارزه بپردازد و آن ها را نابود سازد.
البته عسل طبیعی کوهستان مقدار زیادی آنزیم و رطوبت در خود دارد که به وسیله آنزیم ها، میکروب ها را نابود می سازد و به وسیله رطوبتی که در خود دارد، همانند یک آبرسان قوی، به مرطوب کردن پوست می پردازد.
پس توصیه می کنیم که اگر پوست چرب و آکنه ای دارید، این ماسک را به مصرف برسانید و تاثیر معجزه آسای آن را بعد از یک دوره منظم استفاده، ببینید.

طرز تهیه ماسک زغال با عسل طبیعی

یک قاشق غذاخوری پودر (کپسول) زغال فعال به همراه یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی را با هم مخلوط کنید و سپس آن را بر روی پوست خود بمالید. بعد از گذشت مدت زمان 15 دقیقه صورت خود را بشویید و سپس مرطوب کننده بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید