ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی

ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی

عسل طبیعی خواص بی شماری دارد و می توان در امور مختلفی از آن بهره برد؛ به طوری که ماسک عسل طبیعی و یا درمان زخم ها و التهابات، با عسل طبیعی بسیار محبوب و معروف است. این خوراکی خوشمزه آن قدر مقوی است که جهت درمان چاقی نیز مفید بوده و شما هم اگر از این بیماری رنج می برید، می توانید لاغری با عسل طبیعی را تجربه کنید. برای درمان مشکلات پوستی نیز، می توان ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی را تجربه کرد که استفاده از آن روی پوست می تواند معجزه آسا باشد.

خواص ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی

از قدیم الایام، استفاده از ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی در جهت شفاف کردن و رفع چین و چروک های پوست، بسیار کاربرد داشته است. در واقع ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی یک ترکیب فوق العاده جهت زیباسازی پوست، کاهش سلول های مرده و اکسیژن رسانی به آن هاست.
سفیده تخم مرغ به یک دست شدن و صافی پوست کمک شایانی می کند و همچنین به درمان آکنه در پوست هایی که مستعد جوش و تولید چربی هستند، می پردازد. این ماسک، نه تنها پوست ما را زیباتر می کند، بلکه عوارض جانبی که محصولات آرایشی شیمیایی بر پوست ما دارند را از بین می‌برد.
لازم به ذکر است که ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی دارای آنزیم هایی است که با کمک آن ها، می توان آکنه ها را از بین برد و با باکتری های مضر مقابله کرد. همچنین سفیده تخم مرغ، پروتئین بسیار بالایی دارد که می توان با آن به ترمیم پوست پرداخت و یک پوست شاداب و بدون چروک را ملاحظه کرد.
خوب است بدانید که اگر شما دارای پوست چربی هستید، پیشنهاد می کنیم که حتما از این ماسک استفاده کنید، زیرا سفیده تخم مرغ منافذ باز پوست را از بین می برد و عسل با رطوبت رسانی، به حفظ تعادل آن کمک می کند.

طرز تهیه ماسک سفیده تخم مرغ با عسل طبیعی

این ماسک بسیار مفید، بسیار آسان درست می شود؛ تنها کافیست که سفیده تخم مرغ را به خوبی هم بزنید و 1 قاشق چای خوری عسل طبیعی به آن بی افزائید. سپس آن را به مدت 15 دقیقه روی پوست قرار دهید.
البته این ماسک زمانی معجزه آسا خواهد بود که شما به طور منظم و پیوسته از آن بهره گیرید و عسل مصرفی شما هم، عسل طبیعی کوهستان باشد تا بهترین اثر را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید