ماسک سیب با عسل طبیعی

ماسک سیب با عسل طبیعی

عسل طبیعی یک ماده مقوی و خوشمزه می باشد که از قدیم الایام در جهات مختلفی مورد استفاده قرار می گرفته است. این ماده مغذی همچنین به عنوان ماسک، در زیبایی تاثیر به سزایی دارد و می تواند به جوانسازی پوست و کاهش چین و چروک، کمک شایانی بکند.
بسیاری از متخصصان طب سنتی و پزشکان، به بیمارانی که از مشکلات پوستی همچون آکنه و لک، رنج می برند، ماسک سیب با عسل طبیعی را پیشنهاد می کنند.
در واقع این ماسک عوارض شیمیایی ماسک هایی که با استفاده از مواد شیمیایی ساخته شده اند را نداشته و با رادیکال های آزاد به مبارزه می پردازد.

خواص ماسک سیب با عسل طبیعی

ماسک سیب با عسل طبیعی ترک های پوستی را از بین می برد و با این کار، به شما چهره ای زیبا با پوستی صاف و یکدست، هدیه می کند. لازم به ذکر است که ماسک سیب با عسل طبیعی، آکنه ها و جوش های پوستی را که گاها منجر به ایجاد لکه می شوند را به کلی نابود می سازد و از بروز دوباره آن ها، جلوگیری به عمل می آورد.
خوب است بدانید که ماسک سیب با عسل طبیعی سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که با رادیکال های آزاد پوستی به مبارزه می پردازد و آن ها را به کلی از بین می برد و به سلول های پوستی، اکسیژن رسانی می کند.
یکی از مهم ترین ویژگی های ماسک سیب با عسل طبیعی، جلوگیری از شل شدن و ایجاد چین و چروک در پوست می باشد؛ در واقع سیب و عسل طبیعی سرشار از رطوبت و ویتامین هایی هستند که به تغذیه سلول های پوستی می پردازند و جرم را از سطح پوست، پاک می کنند.
اگر شما به دنبال یک سم زدای قوی می باشید، ما به شما ماسک خانگی سیب با عسل طبیعی را پیشنهاد می کنیم. زیرا این ماسک با رطوبت رسانی، همانند یک آب رسان عمل کرده که به طور گسترده ای مواد زائد پوستی را از بین می برد.

طرز تهیه ماسک سیب با عسل طبیعی

برای تهیه این ماسک فوق العاده، کافیست که 1 عدد سیب را با 4 قاشق غذاخوری عسل طبیعی کوهستان به خوبی مخلوط کنید تا یک ترکیب یکدست حاصل شود.
سپس به مدت 10 الی 15 دقیقه بر پوست خود قرار دهید و با آب ولرم شستشو دهید. البته بهتر است که هنگام استفاده، پوست را به شکل دورانی ماساژ داده و بعد از 1 دوره استفاده از ماسک سیب با عسل طبیعی، اثرات شگفت انگیز آن را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید