ماسک شیر با عسل طبیعی

ماسک شیر با عسل طبیعی

عسل طبیعی یکی از خوشمزه ترین خوراکی هایی است که آفریده شده است. در واقع این ماده مقوی، هنگامی که با شیر ترکیب می شود، می تواند بر پوست معجزه بی آفریند. در واقع ماسک شیر با عسل طبیعی توسط بسیاری از پزشکان و متخصصان طب سنتی، به افرادی از مشکلات پوستی رنج می برند، توصیه می شود.
این در حالی است که عسل مصرفی شما باید حتما عسل طبیعی باشد تا بتواند اثرات قابل توجهی داشته باشد؛ در واقع عسل های تقلبی نه تنها فایده ای برای سلامت پوست ندارند، بلکه با ایجاد عارضه، خطرهای جبران ناپذیری برای ما ایجاد می کنند؛ پس قبل خرید عسل، حتما راه های تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی را که در همین سایت معرفی کرده ایم، به دقت مطالعه فرمائید تا یک عسل کوهی خوب تهیه کنید و از اثرات معجزه آسای آن بهره مند شوید.

خواص ماسک شیر با عسل طبیعی

ماسک شیر با عسل طبیعی خواص بسیار زیادی برای سلامت ما به همراه دارد که از جمله آن، بازسازی و جوان سازی پوست می باشد. در واقع شیر سرشار از ویتامین هایی همانند بیوتین، A، D، B6 و B12 است.
خوب است بدانید که شیر سرشار از لاکتیک اسید و پتاسیم است که به تغذیه و آب رسانی به پوست می پردازند. هم‌چنین سلنیوم شیر، از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت و روند پیری و چین و چروک‌دار شدن پوست را بسیار کند می‌کند. شیر هم‌چنین یک پاک‌کننده و لایه‌بردار طبیعی و موثر است و به همین دلیل، جوش‌های پوستی را بسیار کاهش می‌دهد.
عسل طبیعی همانند شیر می تواند از پوست در برابر رادیکال های آزاد مراقبت کند. به این شکل که سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که از کاهش اکسیژن سلول های پوست جلوگیری می کند.
عسل طبیعی هم‌چنین با تنظیم اسیدیته (PH) پوست، تعادل و شادابی را به پوست باز خواهد گرداند.
ماسک شیر با عسل طبیعی از گذشته مورد استفاده بوده که می توان گفت، یک ماسک همه فن حریف به شمار می آید و تاثیرات شگرفی بر پوست دارد.

طرز تهیه ماسک شیر با عسل طبیعی کوهستان

تهیه این ماسک بسیار ساده و آسان است و می تواند بعد از یک دوره استفاده منظم و مکرر، پوست شما را به بهترین شکل ممکن، درآورد.
کافیست که مقداری شیر تازه را با عسل خام کوهی، ترکیب کنید و به مدت 20 دقیقه بر پوست بگذارید، اگر علائم حساسیت و آلرژی را مشاهده نکردید، استفاده از آن را به مدت 1 ماه ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید