ماسک عسل طبیعی برای پوست های نرمال

ماسک عسل طبیعی برای پوست های نرمال

عسل طبیعی یکی از خوشمزه ترین خوراکی هایی است که در طبیعت وجود دارد و خواص درمانی بسیار زیادی هم دارد. در واقع از قدیم الایام از عسل طبیعی به شکل گسترده ای در درمان بیماری ها و ماسک عسل طبیعی استفاده می شده است.
ماسک عسل طبیعی برای پوست های نرمال، امروزه به خصوص بین خانم ها، بسیار رواج یافته است. یکی از دلایل گستردگی زیاد آن، نداشتن عوارض جانبی خطرناک می باشد.
البته بهتر است که قبل از استفاده از عسل به عنوان ماسک، حتما از طبیعی بودن عسل خود اطمینان حاصل فرمایید؛ برای این منظور بهتر است راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را که در این سایت توضیح داده ایم را به دقت مطالعه فرمایید.

تهیه ماسک عسل طبیعی برای پوست های نرمال

یکی از انواع پوست، پوست نرمال می باشد؛ در واقع این نوع از پوست، فعالیت طبیعی داشته و غدد چربی موجود در آن، به اندازه فعالیت می کنند.
استفاده از انواع ماسک برای این نوع از پوست، مانعی نداشته و می تواند تاثیر خوبی بگذارد. مثلا این افراد می توانند با استفاده یک دوره منظم از ماسک عسل طبیعی کوهستان، خواص معجزه آسای آن را بر سلامت و زیبایی پوست خود ببینند.
این خواص معجزه آسا به دلیل ترکیبات فوق العاده ای است که در عسل طبیعی وجود دارد، عسل طبیعی سرشار از آنزیم، ویتامین و آنتی اکسیدان است که می تواند به زیباسازی و جوان سازی پوست بپردازد.
شما همچنین می توانید برای داشتن تجربه ای بهتر، عسل طبیعی را با موادی همچون دارچین ترکیب کنید. به این صورت که دارچین و عسل را در یک ظرف تمیز به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید تا یک خمیر یک دستِ قهوه‌ای رنگ ایجاد شود.
ابتدا پوست خود را به خوبی تمیز و با آب گرم بشویید تا منافذ پوست باز شود، سپس آن را خشک کنید و ماسک را روی صورت خود بمالید. می‌توانید ماسک را فقط روی آکنه‌ها و یا جای جوش‌ها و یا بر روی تمام پوست بکشید.
بعد از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه می‌توانید آن را با آب ولرم بشویید و با حوله خشک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید