ماسک قهوه با عسل طبیعی

ماسک قهوه با عسل طبیعی

حقیقتا عسل طبیعی یک ماده مقوی جهت درمان بسیاری از بیماری هاست. در واقع این خوراکی بسیار خوشمزه، جهت لاغری و ماسک عسل طبیعی و درمان التهابات نیز کاربرد دارد و در همه عرصه ها، اثری درخشان داشته است.
ماسک قهوه با عسل طبیعی یکی از مفیدترین ترکیباتی است که از عسل طبیعی کوهستان، پدیدار شده است و می تواند بر سلامت پوست، بسیار موثر باشد.

خواص ماسک قهوه با عسل طبیعی

قهوه یک دانه سرشار از خاصیت می باشد که طی یک فرآیند خاص، از حالت خامی در آمده و به شکلی تبدیل می شود که می توان آن را مصرف کرد.
در واقع ماسک قهوه با عسل طبیعی، سلول های مرده پوست را از بین می ‎برد و آن را نرم ترو روشن تر می ‎کند. استفاده از ماسک قهوه با عسل طبیعی برای همه قسمت های پوست بدن موثر است و با کمک رطوبتی که در عسل طبیعی وجود دارد، پوستی نرم و لطیف برای شما به ارمغان خواهد آورد.
لازم به ذکر است که این ماسک همچنین می تواند به بهبود گردش خون کمک ویژه ای بکند؛ در این صورت سلول ها اکسیژن و مواد مغذی بیشتری دریافت می کنند و با این کار، به درخشش و شادابی پوست کمک شایانی میکنند.
خوب است بدانید که ماسک قهوه با عسل طبیعی به سفتی پوست شما کمک می کند و به از بین بردن سلول های مرده سطح پوست می پردازد. بنابراین این ماسک نه تنها باعث بهبود ظاهر پوست، بلکه باعث سفت شدن آن نیز می ‎شود. بهبود روند بازسازی سلول ها همچنین به کاهش بروز لکه های تیره و ناهموار شدن سطح پوست کمک می ‎کند.
ماسک قهوه با عسل طبیعی سرشار از آنتی اکسیدان است؛ به این صورت که قهوه و عسل طبیعی بمب آنتی اکسیدانی به شمار می روند که می توانند با اکسیژن رسانی به سلول ها، آن ها را تغذیه کرده و از مردن آن ها جلوگیری کنند.

طرز تهیه ماسک قهوه با عسل طبیعی

برای تهیه این ترکیب شگفت انگیز، کافیست که 1 قاشق چای خوری عسل طبیعی را روی حرارت قرار دهید تا از حالت سفتی درآید؛ سپس 1 قاشق چای خوری قهوه را به آن اضافه کنید و به خوبی ترکیب کنید.
با یک قاشق، آن را به شکل دورانی روی پوست تمیز خود ماساژ دهید و بعد از 10 دقیقه آن را با آب فراوان شستشو دهید.
لازم به ذکر است که عسل مصرفی شما باید حتما طبیعی باشد تا اثرات معجزه انگیزی به وجود آورد؛ پس بهتر است که راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را که در این سایت معرفی کرده ایم را به دقت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید