ماسک موز با عسل طبیعی

ماسک موز با عسل طبیعی

ماسک موز با عسل طبیعی یک ترکیب فوق العاده جهت زیباسازی و جوان سازی پوست می باشد. در واقع در این ترکیب اگر عسل طبیعی کوهستان به کار رفته باشد، می تواند با 1 دوره استفاده اثرات معجزه آسایی بر پوست بگذارد.
پس بهتر است که قبل خرید عسل، حتما راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را که در این سایت معرفی کرده ایم را به دقت مطالعه فرمایید.

خواص ماسک موز با عسل طبیعی

استفاده از موز روی پوست آن قدر معجزه آسا عمل می کند که آن را یک بوتاکس طبیعی می نامند. در واقع موز به جوان سازی و افزایش انعطاف پوست کمک شایانی می کند و آن را تا حد زیادی افزایش می دهد.
خوب است بدانید که ماسک موز با عسل طبیعی، به افرادی که پوست چربی دارند به شدت توصیه می شود؛ زیرا موز به کاهش تولید چربی توسط غدد چربی می پردازد و اینگونه به کاهش آکنه پوست کمک شایانی می کند.
موز همچین هنگامی که با عسل طبیعی ترکیب می شود، بمب آنتی اکسیدانی را به پوست می رساند که این امر، برای مبارزه با رادیکال های آزاد، بسیار ضروری است؛ در واقع رادیکال های آزاد از رسیدن اکسیژن و مواد مغذی به پوست، جلوگیری به عمل می آورند و باعث مردن سلول های پوستی می شوند.
اگر جزء کسانی هستید که به مدت طولانی در معرض آفتاب قرار دارند و بر اثر این امر، پوست آفتاب سوخته ای دارید، بهتر است که ماسک موز با عسل طبیعی را به طور مداوم و منظم استفاده کنید تا اثرات معجزه آسای آن را ببینید.
موز یک میوه استوایی است که به درمان بیماری هایی همچون پسوریازیس و روزاسه می پردازد و سلول های مرده پوست را تا حد زیادی از بین می برد.
رفع تیرگی صورت نیز یکی دیگر از اثرات این میوه استوایی است. موز حاوی مقدار زیادی پتاسیم است که درخشندگی زیادی را به پوست می بخشد و تیرگی آن را از بین می برد.

طرز تهیه ماسک موز با عسل طبیعی

تهیه این ماسک پرخاصیت، بسیار آسان و سریع می باشد. کافیست که 1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی کوهستان را با نصف موز ترکیب کنید تا یک مخلوط خمیری شکل به دست آید.
ماسک موز با عسل طبیعی را به شکل دورانی بر پوست ماساژ داده تا اثرات شگفت انگیز آن را ببینید. البته بهتر است که این ماسک را به مدت 4 هفته و هر هفته دو بار استفاده کنید و از خواص آن بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید