ماسک نشاسته با عسل طبیعی

ماسک نشاسته با عسل طبیعی

عسل طبیعی کوهستان یک ماده پرخاصیت و مقوی است که می تواند بسیاری از بیماری های ما را درمان کند، در واقع این خوراکی از دوران باستان مورد استفاده بوده است و به طور گسترده ای جهت درمان بیماری ها کاربرد داشته است.
ماسک نشاسته با عسل طبیعی یک ترکیب معجزه آسا از عسل طبیعی است که می تواند بیماری های پوستی را درمان کند و به ما یک پوست سالم بدون چین و چروک و سلول های مرده هدیه کند.
البته بهتر است که قبل خرید عسل طبیعی کوهستان، راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را که در این سایت معرفی کرده ایم، به دقت مطالعه کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

خواص ماسک نشاسته با عسل طبیعی

ماسک نشاسته با عسل طبیعی نقش مهمی در روشن سازی و شفافیت پوست دارد و می توان آن را به صورت روزانه مورد استفاده قرار داد. در واقع عسل طبیعی حاوی رطوبت بالایی است که همانند یک آب رسان قوی عمل می کند و می تواند با نشاسته، به تغذیه سلول های پوست بپردازد.
نشاسته یک ماده فوق العاده است که می تواند به ترمیم پوست و جوان سازی بپردازد و از گذشته تا به حال، از آن برای رفع سوختگی، استفاده می‌کردند. لازم به ذکر است که نشاسته، جرم های پوست را از بین می برد و به درمان آکنه و جوش های پوست می پردازد. ترکیب عسل طبیعی با نشاسته، می تواند به شفافیت و شادابی پوست، کمک شایانی بکند.
عسل طبیعی کوهستان همچنین حاوی آنتی اکسیدان بالایی می باشد که به سلول های پوست، اکسیژن رسانی می کند و با این کار، پوستی زیبا به شما هدیه می دهد.

طرز تهیه ماسک نشاسته با عسل طبیعی

تهیه این ماسک بسیار ساده است و شما در کمترین زمان ممکن می توانید آن را تهیه کنید. کافیست که 1 قاشق عسل طبیعی کوهستان را با دو قاشق نشاسته ترکیب کنید و آن را به شکل دورانی بر پوست خود ماساژ دهید.
پس از چند هفته استفاده منظم و مکرر، اثرات معجزه آسای آن را در زیبایی و شفافیت پوست خود خواهید دید. بهتر است که این ماسک را 2 بار در هفته به کار ببرید، تا اثرات خوبی داشته باشد و یک پوست جذاب داشته باشید.
بی شک نشاسته بهترین ماده ای است که می توان با عسل طبیعی کوهستان ترکیب کرد تا یک اثر معجزه آسا بر پوست داشته باشد و به بهبود و ترمیم آن کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید