ماسک ویتامین E با عسل طبیعی

ماسک ویتامین E با عسل طبیعی

عسل طبیعی یک ماده بسیار مقوی و خوشمزه می باشد. استفاده از عسل طبیعی کوهستان به صورت ماسک عسل طبیعی و یا بهره گیری از آن در زمینه درمان با عسل طبیعی، اکثر اوقات معجزه آسا بوده و عسل طبیعی توانسته نقشی موثر از خود به جای گذارد.
ماسک ویتامین E با عسل طبیعی، با اختلاف یکی از بهترین ماسک های موجود در بازار می باشد که در جوانسازی و شفافیت پوست، تاثیر به سزایی دارد.

خواص ماسک ویتامین E با عسل طبیعی

این ماسک، یک ترکیب فوق العاده جهت رساندن مواد مغذی و اکسیژن به سلول های پوستی می باشد. در واقع ویتامین E یک ترکیب شگفت انگیز، جهت منعطف کردن پوست می باشد.
ماسک ویتامین E با عسل طبیعی، به جوانسازی و کند کردن روند پیری پوست می پردازد. جالب است بدانید که این ماسک عسل طبیعی، می‌تواند تیرگی اطراف چشم ها را از بین ببرد.
نکته جالب این ماسک، این است که عوارض جانبی خطرناک مواد بهداشتی شیمیایی را ندارد و بسیار موثرتر از آنان عمل می کند. البته توجه کنید که استفاده از ویتامین E و ماسک ویتامین E با عسل طبیعی به همه توصیه نمی‌شود. مثلا افرادی که پوست بسیار حساس، بسیار چرب یا مستعد آکنه دارند بهتر است که از ماسکهای حاوی ویتامین ای استفاده نکنند.
خوب است بدانید که عسل طبیعی حاوی مقادیر فراوانی آنتی اکسیدان می باشد که به سطح پوست اکسیژن رسانی می کند و از مردن آنها جلوگیری به عمل می آورد.
ماسک ویتامین E با عسل طبیعی، به شفافیت و درخشندگی پوست کمک شایانی می کند و جوش ها و اثرات آنها و همچنین التهابات پوستی را تا حد زیادی کاهش می دهد.
لازم به ذکر است که مواد خوراکی حاوی ویتامین E، به وفور یافت می شوند؛ اما ما در این ماسک ترجیح دادیم که به شما توصیه کنیم تا از قرص ویتامین E استفاده کنید تا از مقادیر بالای این ویتامین بهره ببرید و اثرات معجزه آسای آن را ببینید.

طرز تهیه ماسک ویتامین E با عسل طبیعی

تهیه ماسک ویتامین E با عسل طبیعی بسیار ساده است؛ تنها کافیست که 1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی کوهستان را با 1 عدد قرص ویتامین E به خوبی ترکیب کنید و خمیر به دست آمده را به مدت یک ربع تا 20 دقیقه بر پوست خود قرار دهید. سپس با آب فراوان، آبکشی نمایید.
البته هفته ای 1 بار از این ماسک استفاده کنید و توجه داشته باشید که عسل مصرفی شما حتما عسل کوهستانی باشد؛ برای تشخیص این موضوع، کافیست که راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را به دقت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید