معجون آجیل با عسل طبیعی

معجون آجیل با عسل طبیعی

عسل طبیعی یک ماده مقوی و پرخاصیت بوده که بسیاری از بیماری ها را می تواند درمان کند. معجون آجیل با عسل طبیعی به عنوان یک بمب ویتامینی به شمار می رود و برای افرادی که به انرژِی بالایی نیاز دارند، به شدت توصیه می شود. معجون آجیل با عسل طبیعی، بهتر است که با فاصله از وعده های غذایی مصرف شود؛ زیرا یک خوراکی سنگین است و حجم زیادی از معده را اشغال می کند.

خواص معجون آجیل با عسل طبیعی

آجیل سرشار از اسیدهای چرب می باشد که برای سلامت و کارکرد صحیح مغز، واجب می باشد. آجیل می تواند یک جایگزین مناسب جهت مواد غذایی که اسید اشباع شده دارند، می باشد. آجیلی که در معجون آجیل با عسل طبیعی مصرف می شود، باید حاوی بادام، فندق، پسته، بادام زمینی، گردو و بادام هندی باشد که ترکیب آن ها می تواند معجزه آسا باشد. مصرف این معجون، برای کسانی که از کلسترول و فشار خون بالا رنج می برند، بسیار مفید می باشد. همچنین این ترکیب به علت وجود عسل طبیعی، برای افراد دیابتی نیز موثر واقع می شود.
عسل طبیعی و آجیل، سرشار از فیبر و مواد آنتی اکسیدانی می باشد که به بهبود سلامت و کارکرد اندام ها کمک شایانی می کند. معجون آجیل با عسل طبیعی سرشار از ویتامین هایی همچون ویتامین A و E و D می باشد که به سلامت پوست و دیگر اندام ها، کمک ویژه ای می‌کند.
معجون آجیل با عسل طبیعی همچنین برای جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان موثر واقع می شود و می تواند نیاز بدن را به چربی، برطرف کند و اینگونه دیگر بدن شما، به چربی های مضر، نیازی نخواهدداشت. خبر خوش این که معجون آجیل با عسل طبیعی، می تواند برای کسانی که از اختلالات هورمونی، رنج می برند موثر واقع شود و همچنین به محافظت از پوست و مو بپردازد.

طرز تهیه معجون آجیل با عسل طبیعی

تهیه معجون آجیل با عسل طبیعی، بسیار ساده بوده و درعین سادگی، بسیار مقوی و خوشمزه است. کافیست که ½ پیمانه ماست را با ½ پیمانه آجیل خرد شده شامل بادام، گردو، فندق، پسته، بادام هندی، بادام زمینی، 1 پیمانه شیر، 1 عدد موز خرد شده، مقداری دارچین، 2 یا 3 هلو و 1 قاشق عسل طبیعی را به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید و با فاصله از وعده های غذایی نوش جان کنید.
لازم به ذکر است که اگر شما می خواهید از خواص معجزه آسای معجون آجیل با عسل طبیعی، بهره مند شوید، لازم است که حتما عسل طبیعی کوهستان را مصرف کنید تا شاهد اثرات شگفت انگیز آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید