معجون بادام با عسل طبیعی

معجون بادام با عسل طبیعی

عسل طبیعی هنگامی که با موادی طبیعی همچون بادام، ترکیب می شود، می تواند خواص خود را تشدید کند و به بهبود عملکرد اندام های بدن کمک شایانی کند.
معجون بادام با عسل طبیعی، علاوه بر درمان بیماری ها، در زیبایی پوست و مو و جلوگیری از ابتلا به بیماری ها، بسیار موثر عمل می کند. شما می توانید بدون استفاده از قرص ها و داروهای شیمیایی، خود را در برابر بیماری ها ایمن کنید، بدون آن که عوارض قرص های شیمیایی را به بدن خود وارد کنید.

خواص بادام و عسل طبیعی

عسل طبیعی سرشار از مواد مغذی است که باعث رشد و تکامل مغز، می شود. بادام همچنین با افزایش سطح هوش مرتبط بوده و به همین علت برای کودکانی که در حال رشد می باشند، بسیار مفید واقع می شود. این آجیل بسیار خوشمزه، از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند. خوب است بدانید که عسل طبیعی نیز به کارکرد صحیح مغز و افزایش حافظه کمک شایانی می کند. پس بهتر است که این معجون، برای کسانی که خانوادگی مستعد ابتلا به این بیماری هستند، مصرف کنند تا حداقل روند ابتلا را به تعویق بیاندازند.
بادام همچنین به تقویت سیستم ایمنی می پردازد؛ به این صورت که غنی از مواد قلیایی بوده که باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی می شود. جز دیگر این معجون یعنی عسل طبیعی نیز، همین خاصیت را داشته و با ایجاد یک محیط قلیایی، به سلامت بدن کمک شایانی می کند. پس بهتر است که در ماه های سرد سال، همیشه معجون بادام با عسل طبیعی را به صورت منظم مصرف کنید تا دچار بیماری نشوید. بادام و عسل طبیعی هر دو منبعی غنی از آنتی اکسیدان به شمار می روند که می توانند با رادیکال های آزاد مبارزه کنند و خطر آن ها را کاهش دهند.
لازم به ذکر است که بادام و عسل طبیعی هر دو به شفافیت و زیبایی پوست کمک می کنند؛ تا جایی که مصرف روغن بادام و عسل طبیعی، به عنوان ماسک عسل طبیعی بسیار معروف بوده و به طور گسترده ای جهت شفافیت و آبرسانی پوست کاربرد دارد.

طرز تهیه معجون بادام با عسل طبیعی

معجون بادام با عسل طبیعی، بسیار مقوی بوده و بهترین گزینه جهت پذیرایی می باشد، زیرا طعم بسیار لذیذی داشته و یک بمب ویتامینی به شمار می رود. برای تهیه این معجون خوشمزه، کافیست که 1 موز را با 1 پیمانه شیر نارگیل، 1 قاشق غذاخوری کره بادام و 1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی را با یکدیگر به خوبی ترکیب کرده و نوش جان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید