معجون شلغم با عسل طبیعی

معجون شلغم با عسل طبیعی

عسل طبیعی یکی از مقوی ترین خوراکی های جهان می باشد که علاوه بر مصرف خوراکی، می تواند جهت درمان یا زیبایی نیز به کار رود. بهتر است که عسل طبیعی را بدون واسطه از زنبوردار بخرید تا امکان تقلبی بودن آن، پایین بیاید.
اگر چه ما به شما توصیه می کنیم که برای تجربه یک خرید بهتر، حتما راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را به دقت مطالعه کنید تا به دام متقلبان این بازار، نیفتید.
عسل طبیعی کوهستان، خواص زیادی دارد و معجون های مختلفی می توان با آن تهیه کرد. معجون شلغم با عسل طبیعی یکی از معجون های پرخاصیتی است که می توان با عسل طبیعی تهیه کرد و از فواید بسیار زیاد آن بهره برد.

خواص معجون شلغم با عسل طبیعی

شلغم، به تامین کلسیم و منیزیم بدن می پردازد و از بروز بیماری های خطرناکی مانند سرطان جلوگیری می کند. در واقع شلغم سیستم ایمنی بدن را تا حد زیادی بالا می برد. به همین خاطر است که این گیاه به یکی از معجزه آساترین خوراکی های دنیا تبدیل شده است.
لازم به ذکر است که برخی از افراد معتقدند شلغم طعم خوبی نداشته و همیشه آن را با عسل ترکیب می کنند تا خوش طعم‌تر گردد؛ این کار توسط متخصصان طب سنتی یک امر بسیار فوق العاده است، زیرا شلغم در ترکیب با عسل نه تنها طعم فوق العاده بی نظیری پیدا می کند، بلکه خواصش را صد برابر کرده و باعث می شود قوی ترین پنی سیلین گیاهی تشکیل شود.
بهتر است که هنگام شروع فصل پاییز، معجون شلغم با عسل طبیعی را آماده کرده و مصرف کنید تا بدن خود را تقویت کنید و از بروز بیماری هایی که بر اثر ضعف سیستم ایمنی تشکیل می شوند، جلوگیری کنید.

طرز تهیه معجون شلغم با عسل طبیعی

تهیه این معجون بسیار آسان می باشد؛ کافی است که 3 عدد شلغم را با 3 قاشق غذاخوری عسل طبیعی کوهستان، آماده کنید. داخل شلغم ها را خالی کرده و مقداری عسل در آن بریزید و روی شعله ملایم قرار دهید؛ بهتر است که این ترکیب، 3 وعده در روز مصرف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید