معجون هلو با عسل طبیعی

معجون هلو با عسل طبیعی

عسل طبیعی به علت داشتن مواد مقوی همچون آنزیم ها، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها، برای سلامت ما بسیار مفید بوده و ضروری به نظر می رسد.
هنگامی که عسل طبیعی با ماده مقوی همچون هلو ترکیب می شود؛ می تواند در کارکرد صحیح اندام ها به ما کمک شایانی کرده و باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری ها شوند. پس ما پیشنهاد می کنیم که بعد از تهیه عسل طبیعی کوهستان، حتما معجون هلو با عسل طبیعی را تهیه کرده و از خواص بی شمار آن بهره مند شوید.

خواص هلو

میوه هلو سرشار از آنتی اکسیدان بوده که در قسمت پوست و گوشت آن متمرکز شده و خاصیت ضد سرطانی دارد. هلو همچنین سرشار از ویتامین هایی همچون ویتامین A است که به جلوگیری از سرطان دهان و ریه می پردازد.
خوب است بدانید که عسل طبیعی سرشار از پتاسیم و فیبر بوده که با مقابله به زخم معده و بیماری های مرتبط با کلیه می پردازد.
اگر نگران ایجاد ضعف در بینایی خود هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که معجون هلو با عسل طبیعی را حتما میل کنید، زیرا این میوه سرشار از ویتامین بتاکاروتن بوده که در بدن به ویتامین A تبدیل می شود و برای سلامت بینایی، نقش مهمی ایفا می کند. به طور کلی می توان گفت که این میوه، به جلوگیری از بیماری های مرتبط با چشم همانند آب مروارید، کمک شایانی می کند.
هلو حاوی منابع سرشاری از منیزیم است که از استرس جلوگیری کرده و می تواند آرامش و ثبات روحی را در ما پدیدار سازد. کمبود این ماده معدنی در بدن، بسیار مخاطره آمیز بوده و تاثیری مستقیم بر عملکرد سیستم عصبی مرکزی دارد. پس اگر از این مشکل رنج می برید، بهتر است که معجون هلو با عسل طبیعی را امتحان کنید تا خواص عسل را هم به بدن خود هدیه کنید.

خواص عسل طبیعی

عسل طبیعی سرشار از آنزیم هاست که به درمان بیماری های گوارشی کمک شایانی می کند؛ به این صورت که همانند ژله ای، سطح مری و معده را پوشانده و باکتری های مضر را ازبین می برد.
عسل طبیعی کوهستان همچنین به علت خاصیت شفافیت بخشی به پوست، به طور گسترده ای به صورت ماسک عسل طبیعی، استفاده می شود و می تواند معجزه کند.
عسل طبیعی همچین حاوی منابع زیادی از آنتی اکسیدان هاست که به مبارزه با رادیکال های آزاد پرداخته و باعث کارکرد صحیح اندام ها می شود. عسل طبیعی برای همه افراد مناسب بوده و برای هیچ قشری به جز کودکان، ضرری ندارد.

طرز تهیه معجون هلو با عسل طبیعی

برای تهیه این معجون خوشمزه، کافیست که 3/4 پیمانه ماست،1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی، 2 عدد هلوی تازه و مقداری یخ را به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید و میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید