معجون کیوی با عسل طبیعی

معجون کیوی با عسل طبیعی

عسل طبیعی از آن جا که یک ماده مقوی جهت سلامت اندام های بدن به شمار می رود، مصرف آن بسیار ضروری به شمار می رود. عسل طبیعی هنگامی که با میوه های مقوی همچون کیوی ترکیب می شود، می تواند بسیاری از مشکلات، همچون بیماری های قلبی عروقی را درمان کند بدون آن که عوارض جانبی خطرناکی را برای ما به همراه داشته باشد. معجون کیوی با عسل طبیعی می تواند بهترین انتخاب جهت روزهای سرد سال باشد.

خواص کیوی و عسل طبیعی

کیوی و عسل طبیعی بسیار برای پوست، مفید به شمار می روند، تا جایی که ترکیب آن ها و استفاده از آن به عنوان ماسک عسل طبیعی، تا حد زیادی به جوان سازی و شفافیت پوست کمک می کند. کیوی سرشار از ویتامین های E و C بوده که برای تقویت پوست، ضروری به نظر می رسد.
کیوی و عسل طبیعی، حاوی فیبر بالایی هستند که به دستگاه گوارش کمک زیادی کرده و یک آرام بخش طبیعی به شمار می روند. خوب است بدانید که این دو خوراکی طبیعی و خوشمزه، آنتی اکسیدان بالایی دارند که به کارکرد صحیح اندام های بدن کمک شایانی می کنند. آب کیوی اگر به شکل منظم مصرف شود، به دفع سموم و مواداضافی بدن کمک شایانی می کند.
لازم به ذکر است که کیوی و عسل طبیعی، می توانند با آکنه مبارزه کنند و جای آن ها را نیز تا حد زیادی از بین ببرند. محققان توصیه می کنند که این ترکیب را به شکل موضعی بر آکنه ها گذاشته تا شاهد اثرات معجزه انگیز آن باشید.
تیرگی دور چشم، یک معضل بزرگ به شمار می آید که منشاء آن می تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ خبر خوش آن که شما می توانید با کیوی له کرده و عسل طبیعی، این مشکل را درمان کنید. به شرط آن که هر روز یک ربع این ترکیب را بر پوست گذاشته و تا چند هفته این کار را ادامه دهید.

طرز تهیه معجون کیوی با عسل طبیعی

معجون کیوی و عسل طبیعی، به علت وجود ویتامین هایی همچون ویتامین C می تواند در فصول سرد سال بسیار موثر عمل کند و بدن ما را مقوی کند. این معجون به علت طعم خاصی که دارد، طرفداران ویژه ای داشته که معجزات معجون کیوی با عسل طبیعی را در سلامت خود مشاهده کرده اند.
تهیه این معجون بسیار خوشمزه، ساده است؛ کافیست که 4 عدد کیوی را پوست کنده و با 2 عدد موز، 1 پیمانه شیر سویا، 1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی ترکیب کرده و نوش جان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید