معجون گرمک با عسل طبیعی

معجون گرمک با عسل طبیعی

عسل طبیعی خواص معجزه آسایی دارد و به درمان بسیاری از بیماری ها می پردازد؛ البته هنگامی که عسل طبیعی با ماده پرخاصیتی همچون گرمک ترکیب می شود، می تواند خواص خود را تشدید کند.
کمتر بیماری است که عسل و گرمک نتوانند آن را درمان کنند. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم معجون گرمک با عسل طبیعی را امتحان کنید.

خواص گرمک

گرمک به آب رسانی و جوان سازی پوست کمک شایانی کرده و سرشار از ویتامین های A و E است. گرمک باعث افزایش کلاژن پوست می شود و کشسانی آن را بالا می برد.
گرمک به بهبود بینایی کمک شایانی می کند زیرا سرشار از کاروتنوئید بوده و خطر ابتلا به آب مروارید را پایین می آورد. گرمک همچنین به پیشگیری از سرطان کمک شایانی می کند. میوه گرمک منبع غنی از بتا کاروتن، یک کاروتنوئید ضروری است که بدن نیاز دارد. این نه‌تنها یک پیش ساز از ویتامین (A) است ،بلکه نشان داده‌شده است که به‌عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی عمل می‌کند.
این میوه همچنین در پیشگیری ازب یبوست کمک می کند ؛ زیرا سرشار از فیبر بوده که برای داشتن حرکات سالم روده ای مفید است. افزایش خوردن فیبر باعث افزایش حجم مدفوع شده و به تنظیم حرکات روده ای می پردازد. گرمک می تواند اگزما و بیماری های پوستی را کاهش دهد و آن ها را درمان کند.

خواص عسل طبیعی

عسل طبیعی خاصیت آنتی باکتریالی داشته و میکروب ها را از بین می برد. عسل طبیعی باعث شفافیت پوست شده و با آنتی اکسیدان هایی که دارد، به مبارزه با رادیکال های آزاد می پر دازد.
عسل طبیعی همچنین ویتامین های زیادی داشته که باعث بهبود عملکرد اندام ها می شود. با خوردن معجون گرمک با عسل طبیعی شما می توانید سلامتی خود را تضمین کنید.

طرز تهیه معجون گرمک با عسل طبیعی

برای تهیه این معجون، کافیست که 1/3 پیمانه گرمک را با 1 پیمانه ماست و نصف قاشق وانیل و1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی ترکیب کرده و نوش جان کنید. البته بهتر است که عسل مصرفی شما، عسل طبیعی کوهستان باشد تا شاهد اثرات معجزه آسای آن باشید؛ لازم به ذکر است که این امر جز با شناخت راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی میسر نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید