عسل طبیعی با سیاه دانه

عسل طبیعی با سیاه دانه

عسل طبیعی با سیاه دانه خواص فراوانی داشته که از گذشته ، همواره مورد توجه همگان بوده است و پزشکان و طبیبان به طور گسترده ای از آن استفاده می کرده اند.
عسل طبیعی یک ماده انرژی بخش و مقوی است که هنگامی که با دانه های ریز و خوش طعم سیاه دانه ترکیب می شود، بسیاری از بیماری ها را درمان می کند؛ این ترکیب همچنین برای کارکرد صحیح ارگان های بدن، ضروری به نظر می رسد.

سیاه دانه چگونه گیاهی است؟

اگر بخواهیم سیاه دانه را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم که این دانه بسیار کوچک دارویی، به تنهایی بسیاری از مشکلات را حل می کند؛ سیاه دانه ضد باکتری ، مسهل و زیاد کننده شیر مادران بوده و از قدیم الایام به شکل عصاره، روغن و دانه استفاده می شده است. سیاه دانه مزه ای ادویه مانند دارد که هنگام خوردن کمی از مزه توت فرنگی را نیز حس خواهید کرد. سیاه دانه به طور گسترده ای در شربت ها و شیرینی جات و ترشی جات مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص عسل طبیعی با سیاه دانه

عسل طبیعی هنگامی که با سیاه دانه ترکیب می شود، باعث درمان بسیاری از بیماری ها شده و از این جهت بسیار معروف است. این ترکیب که به اسم دوسین نیز شناخته می شود، با خواص معجزه آسا، حیرت همگان را برانگیخته است.

پیشگیری از سرطان با عسل طبیعی و سیاه دانه

سیاه دانه به علت منابع سرشار از اسید های چرب، یک خوراکی مقوی جهت پیشگیری از ابتلا به سرطان به شمار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید ؛ همچنین در حفظ سلامت پوست و مو نیز بسیار موثر است.

چربی سوزی با عسل طبیعی و سیاه دانه

ترکیب عسل طبیعی با سیاه دانه که به دوسین نیز معروف است، به چربی سوزی کمک شایانی می کند؛ البته این ترکیب باید به طور پیوسته و منظم مصرف گردد تا نتیجه بخش باشد.
ما پیشنهاد می کنیم که برای تجربه ای بهتر، سیاه دانه را به صورت پودر درآورده و با عسل و آبلیمو ترکیب کنید؛ زیرا این ترکیب به گفته محققان یک معجون لاغری به شمار آمده و بارها توسط افراد مصرف شده و نتیجه بخش بوده است.

درمان تنبلی تخمدان با عسل طبیعی و سیاه دانه

تحقیقات گسترده نشان داده اند که مصرف منظم عسل و سیاه دانه، به طور معجزه آسایی بر رفع تنبلی تخمدان، تاثیرگذار بوده است.
در واقع این ترکیب، با تاثیری که بر تخمدان ها می گذارد باعث افزایش احتمال باروری و همچنین منظم کردن قاعدگی می شود. شما می توانید به جای استفاده از داروهای شیمیایی پر عوارض، این ترکیب را مصرف کنید. مکانیسم این ترکیب عمدتا این گونه است که مقدار مواد معدنی در بدن را افزایش می دهد؛ مثلا مصرف عسل طبیعی با سیاه دانه آهن بدن را افزایش داده و اینگونه به کارکرد صحیح تخمدان کمک می کند.

تقویت سیستم ایمنی بدن با عسل طبیعی و سیاه دانه

در ماه های سرد سال که انواع جدیدی از ویروس ها پدیدار شده و سیستم ایمنی بدن ضعیف می شود، بهتر است که با تهیه یک معجون مقوی و سالم، از بدن خود در برابر انواع بیماری ها و مشکلات، مراقبت کنید.
قبل از شروع فصول سرد، مقداری عسل طبیعی را با سیاه دانه ترکیب کرده و هر روز مقداری از آن را نوش جان کنید. زیرا سیاه دانه سطح ایمنی بدن را بالا می برد. عسل طبیعی نیز به علت وجود آنزیم های خود، میکروب ها و باکتری های گلو و دستگاه گوارش را از بین می برد.
درمان جوش های بلغمی با عسل طبیعی و سیاه دانه
جوش های بلغمی نوع خاصی از جوش ها هستند که حالت زیرپوستی داشته و سفت هستند؛ مالیدن ترکیب عسل طبیعی و سیاه دانه روی پوست، باعث درمان این نوع از جوش ها خواهدشد.

دیدگاهتان را بنویسید