کوچک کردن بینی با عسل طبیعی

کوچک کردن بینی با عسل طبیعی

کاربردهای عسل طبیعی آنقدر زیاد است که برای کوچک کردن بینی هم از آن می توان یاری جست. کوچک کردن بینی با عسل طبیعی بارها توسط افراد مختلفی امتحان شده و تاثیرگذار بوده است. عسل طبیعی به طور گسترده ای برای زیبایی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد که در همه موارد معجزه وار عمل می کند.
خوب است بدانید که کوچک کردن بینی با عسل طبیعی متودهای خاص خود را دارد که باید به طور دقیق و پیوسته انجام گیرد تا نتیجه بخش باشد.
این روش بی‌خطر و بدون خون‌ریزی است که بیشتر توسط افرادی که بینی گوشتی دارند، مورد امتحان قرار می گیرد.

ترکیب عسل طبیعی با سرکه سیب جهت کوچک کردن بینی

مخلوط عسل طبیعی با سرکه سیب می تواند به کاهش چربی زیر بینی کمک کرده و حجم بینی گوشتی را کاهش دهد.
برای این کار یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی را با یک قاشق غذا خوری سرکه سیب،کاملا ترکیب کرده و آن را به مدت سی دقیقه روی بینی بگذارید. این کار باید هر روز به مدت 15 تا 30 روز انجام شود تا نتیجه بخش باشد.

ترکیب عسل طبیعی با زنجبیل جهت کوچک کردن بینی

بسیاری از افرادی که از فرم بینی خود ناراضی هستند، می توانند با استفاده از این روش گیاهی که هیچگونه عارضه ای هم ندارد، به فرم دلخواه خود برسند.
برای تهیه این ترکیب، کافیست که مقداری عصاره زنجبیل را تهیه کرده و با عسل طبیعی مخلوط کنید، در این مرحله دقت داشته باشید که نباید این ترکیب، رقیق باشد که از روی بینی شما به پایین بلغزد، بلکه باید عصاره ای غلیظ تهیه کرده و هنگام خواب آن را بر بینی خود گذاشته و روی آن را با دستمال یا پلاستیک بپوشانید. لازم به ذکر است که استفاده از یک قاشق غذاخوری از ترکیب بالا روی بینی، کفایت می کند.

ترکیب عسل طبیعی با دارچین جهت کوچک کردن بینی

عسل طبیعی به علت آنتی اکسیدان های زیادی که دارد، به از بین بردن چربی زیر بینی کمک شایانی می کند و کوچک کردن بینی با عسل طبیعی، به علت وجود این ویژگی است.
کافیست که عسل خام و دارچین را با هم ترکیب کرده و به مدت 30 دقیقه بر بینی خود قرار دهید.
البته عسل طبیعی خود به تنهایی می تواند به کوچک شدن بینی کمک کند ولی ما پیشنهاد می کنیم که مواد طبیعی دیگری نیز با آن ترکیب کنید تا خواص معجزه آسای آن ها را ببینید.

ترکیب عسل طبیعی و روغن زیتون جهت کوچک کردن بینی

تهیه یک خمیر از روغن زیتون و عسل طبیعی به طور چشمگیری در کاهش چربی های زیر پوست موثر بوده و باعث فرم دهی به بینی می شود. علاوه بر این، ترکیب روغن زیتون با عسل طبیعی، باعث نرمی و شفافیت پوست شما می شود؛ به شرط آن که به طور مداوم بر پوست قرار گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید