ماسک زردچوبه با عسل طبیعی

ماسک زردچوبه با عسل طبیعی

عسل طبیعی یک خوراکی بسیار مقوی به شمار می رود و می تواند بسیاری از بیماری های ما را درمان کند. ماسک زردچوبه با عسل طبیعی، برای درمان پوست های چرب و آکنه ای بسیار مفید بوده و می تواند معجزه کند. این ترکیب از هزاران سال پیش مورد استفاده قرار می گرفته و موثر بوده است.

خواص ماسک زردچوبه با عسل طبیعی

زردچوبه با عسل طبیعی به طور گسترده ای باکتری ها را نابود می سازند و یک پوست شفاف و استریلیزه به شما تحویل می دهند.
در واقع ماسک زردچوبه با عسل طبیعی یکی از موثرترین ماسک هایی است که می تواند جوش های سرسیاه و آکنه ها را نابود سازد. زردچوبه با خاصیت میکروب کشی خود، باکتری های مضر سطح پوست را از بین می برد و عسل طبیعی با رطوبت خود، به آب رسانی به پوست، کمک شایانی می کند. این ترکیب باعث ایجاد طراوت و شادابی در پوست می شود و به کاهش خطوط ریز چین و چروک، می انجامد.
خوب است بدانید که عسل طبیعی و زردچوبه، خاصیت ضدالتهابی دارند و به کاهش قرمزی و لکه های پوستی می پردازند. ماسک زردچوبه و عسل طبیعی همچنین پوست را به شدت دهیدراته می کند و علائم خشکی را برطرف می سازد. اینگونه شما پوستی شفاف و نرم خواهیدداشت.
اگر شما جزء آن دسته از کسانی هستید که لکه های قهوه ای ناشی از آفتاب سوختگی روی پوست خود دارید، پیشنهاد می کنیم که این ماسک را امتحان کنید تا شاهد اثرات معجزه آسای آن باشید.
البته به آن شرط که به طور منظم و پیوسته این ماسک را روی صورت قرار دهید. لازم به ذکر است که هنگام خرید عسل، باید چند نکته را رعایت کنید تا عسل تقلبی را تحت عنوان عسل طبیعی کوهستان، خریداری نکنید. پس بهتر است که راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را در همین سایت مطالعه کنید تا متضرر نشوید.

طرز تهیه ماسک زردچوبه با عسل طبیعی

برای تهیه ماسک زردچوبه و عسل طبیعی، کافیست که 1 قاشق چای خوری پودر زردچوبه را با 1 قاشق چای خوری سرکه سیب ارگانیک، 1/2 قاشق غذاخوری عسل طبیعی کوهستان و 1 قاشق چای خوری شیر به خوبی ترکیب کنید و به مدت 10 الی15 دقیقه بر پوست تمیز و عاری از آلودگی خود قرار دهید. سپس با آب گرم به خوبی شستشو دهید.
البته ماسک زردچوبه با عسل طبیعی پوست شما را کمی زردرنگ خواهد کرد که طی چند ساعت از بین خواهد رفت. شما می توانید از روغن های پاک کننده جهت از بین رفتن رنگ زرد، استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید