ماسک گلاب با عسل طبیعی

ماسک گلاب با عسل طبیعی

عسل طبیعی سرشار از ویتامین ها و آنتی اکسیدان های مختلف است که می تواند برای درمان بسیاری از مشکلات، موثر باشد. عسل طبیعی همانند یک آنتی بیوتیک طبیعی، بسیاری از عفونت ها و التهابات را درمان می کند و یک محیط استریلیزه به شما تحویل می دهد. ماسک گلاب با عسل طبیعی یکی از ترکیبات فوق العاده ای است که می تواند معجزه آسا باشد و بسیاری از مشکلات پوستی را درمان کند.

خواص ماسک گلاب با عسل طبیعی

ماسک گلاب با عسل طبیعی می تواند PH پوست را تنظیم کند و به حالت طبیعی خود بازگرداند. در واقع این ترکیب، اثرات مخرب صابون ها و شوینده های شیمیایی را مهار می کند و به شما پوستی سالم هدیه می دهد.
این ترکیب همچنین از ایجاد جوش جدید بر پوست جلوگیری می کند و با باکتری های مضر، به مقابله می پردازد. خوب است بدانید که گلاب و عسل طبیعی خاصیت آب رسانی دارند و به نرمی و رطوبت پوست کمک شایانی می کنند. به این صورت که گلاب با قرارگرفتن بر منافذ، باعث ایجاد هیدراتاسیون ملایم می شود که این امر شادابی پوست را به همراه خواهد داشت.
لازم به ذکر است که این ماسک، برای انواع پوست ها مناسب است؛ به طوری که پوست های حساس و چرب، می توانند از اثرات معجزه آسای این ترکیب، بهره مند شوند. زیرا ماسک گلاب با عسل طبیعی بسیار ملایم بوده و خاصیت ضدالتهابی دارد.
ماسک گلاب با عسل طبیعی همچنین برای کند کردن روند پیری بسیار مفید عمل می کند. به این صورت که ترکیبات آنتی اکسیدانی گلاب، به خنثی کردن رادیکال های آزاد می پردازد و باعث کارکرد صحیح میکروارگانیسم ها می شود.
عسل طبیعی حاوی منابع سرشار آنزیمی است که باعث لایه برداری و تغذیه پوست می شود و شما را از شر سلول های مرده خلاص می کند. ترکیب این خوراکی خوشمزه با عسل طبیعی می تواند حس شادابی و نشاط را به پوست شما بازگرداند.

طرز تهیه ماسک گلاب با عسل طبیعی

برای تهیه این ماسک، کافیست که 1 قاشق گلاب دوآتشه را با 1 قاشق عسل طبیعی ترکیب کرده و به مدت 20 دقیقه به شکل دایره ای بر پوست خود ماساژ دهید. البته بهتر است که این ترکیب را به طور مداوم و منظم مصرف کنید تا شاهد اثرات معجزه آسای انگیز آن باشید.
لازم به ذکر است که عسل مصرفی در ماسک گلاب با عسل طبیعی، حتما باید عسل کوهستانی باشد تا بتواند اثرات خوبی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید