ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی

ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی

عسل طبیعی یک خوراکی بسیار خوشمزه و مقوی می باشد که می تواند بسیاری از مشکلات ما را درمان کند. در واقع عسل طبیعی تنها مصرف خوراکی ندارد و در بسیاری از موارد دیگر همچون ماسک عسل طبیعی، پزشکی و درمان بیماری ها کاربرد دارد.
ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی یکی از بهترین ماسک هایی است که متخصصان پوست و مو استفاده آن را جهت زیباسازی پوست پیشنهاد می دهند.

خواص ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی

استفاده از ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی به دلیل دارا بودن فسفر، روی، آهن و اسید فولیک، کلسیم، ید و منیزیوم و … و ویتامین‌هاى A و B و ۱ B و ۲ B و ۱۲ B E و ۱ E موجب می‌شود که پوست جوان و تازه‌تر شود و همچنین در پر و چاق کردن صورت نیز موثر است.
ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی همچنین یک پاک کننده قوی به شما می رود. علت این امر وجود منابع سرشار آنزیمی در عسل طبیعی است که به از بین بردن باکتری های مضر می پردازد.
اگر شما یک در سطح پوست خود جوش های سرسیاه زیادی دارید، حتما این ماسک را امتحان کنید تا از خواص معجزه آسای آن بهره مند شوید. در واقع عسل طبیعی سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که با رادیکال های آزاد به مبارزه می پردازد و به سلول های پوستی اکسیژن و مواد مغذی می‌رساند.
خوب است بدانید که جوانه گندم هنگامی که با عسل طبیعی ترکیب می شود، به طور گسترده ای به جوان سازی و کاهش چین و چروک می پردازد. این ماسک همچنین به دلیل رطوبت موجود در عسل طبیعی، از خشکی پوست جلوگیری می کند و همانند یک آبرسان طبیعی عمل می کند.
ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی، عوارض شیمیایی محصولاتی که در بازار موجود می باشد را در خود نداشته و برای انواع پوست، مفید واقع می شود.

طرز تهیه ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی

تهیه ماسک جوانه گندم با عسل طبیعی، بسیار آسان است. کافیست که 2 قاشق پودر جوانه گندم را با 2 قاشق عسل طبیعی کوهستان به خوبی ترکیب کنید و به مدت 20 دقیقه بر پوست تمیز خود قرار دهید.
البته بهتر است که در این ماسک، حتما عسل طبیعی کوهستان را مصرف کنید تا اثرات معجزه آمیز آن را ببینید. پس برای اطمینان از طبیعی بودن عسل خود، کافیست که راه های تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را به دقت مطالعه کنید تا به دام متقلبان این بازار نیفتید.

دیدگاهتان را بنویسید