ماسک آسپیرین با عسل طبیعی

ماسک آسپییرین با عسل طبیعی

عسل طبیعی یکی از بهترین مواد خوراکی موجود در جهان می باشد؛ این خوراکی سرشار از ویتامین، آنتی اکسیدان، آنزیم و قند طبیعی است که به سلامت اندام های ما، کمک شایانی می کند.
ماسک عسل طبیعی یکی از بهترین موادی است که شما می توانید برای سلامت پوست خود، به کارگیرید. در واقع عسل طبیعی هیچ گونه مواد مضری در خود ندارد و همانند مواد شیمیایی عمل نمی کند، زیرا محصولات مصنوعی، می توانند عوارض جانبی خطرناکی بر پوست بگذارند.

خواص ماسک آسپیرین با عسل طبیعی

ماسک آسپرین با عسل طبیعی فواید زیادی برای پوست‌های مختلف دارد؛ در واقع این ماسک، سلول های مرده سطح پوست را نابود می سازد و به جوان سازی و زیباسازی سطح پوست می پردازد.
خوب است بدانید که ماسک آسپیرین با عسل طبیعی، یک ضدعفونی کننده عالی به شمار می رود، زیرا عسل طبیعی سرشار از آنزیم می باشد که می تواند باکتری های مضر پوستی را از بین ببرد. ما به شما توصیه می کنیم که اگر خواهان یک پوست شفاف و درخشان می باشید، حتما این ماسک را امتحان کنید تا اثرات معجزه آسای آن را در زیبایی خود شاهد باشید.
البته استفاده از ماسک آسپیرین با عسل طبیعی، بیشتر به کسانی که دارای پوستی خشک می باشند، توصیه می‌شود؛ زیرا عسل طبیعی حاوی منبع رطوبتی در خود می باشد که می تواند همانند یک آب رسان طبیعی، به درمان پوست های خشک بپردازد.
خوب است بدانید که عسل طبیعی سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که می تواند با رادیکال های آزاد سطح پوست به مقابله بپردازد و با این کار، به تغذیه و اکسیژن رسانی سلول های پوستی، کمک شایانی می کند.
اگر شما هم همانند بسیاری از افراد دیگر، خواهان یک پوست شفاف هستید، بهتر است که حتما ماسک آسپیرین با عسل طبیعی را مصرف کنید تا اثرات معجزه آسای آن را ببینید.

طرز تهیه ماسک آسپیرین با عسل طبیعی

5-6 عدد قرص آسپرین را خرد کرده و به خوبی آن را لکه کنید . 1 قاشق چای خوری عسل طبیعی به آن اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. همچنین می ‎توانید چند قطره روغن زیتون ، روغن بادام و یا روغن جوجوبا نیز به این ماسک اضافه کنید.
ماسک به دست آمده را بر روی تمام نواحی صورت خود مالیده و پس از گذشت 15 دقیقه صورت خود را با آب گرم شستشو دهید.

دیدگاهتان را بنویسید