بسته معجزه طبیعت ارسباران

(معجون 103 گیاه دارویی کوهی)

این بسته حاوی یک شیشه عسل کاملا طبیعی کوهستان ارسبارانه که عصاره و گرده 103 گیاه دارویی رو دل خودش داره و همینطور سه گیاه دارویی کوهی دستچین شده و ویژه که از تاثیر آنها شگفت زده می شوید!

و این دقیقا همون ترکیب جادویی هست که جان پدر خودم که تنها سه تا شش ماه امید به زندگی داشت را نجات داد! (داستان زندگی پدرم رو می تونید در آخر همین صفحه بخونید)

70% تخفیف شگفت انگیز فقط برای 200 نفر اول

165.000 تومان

فقط 49.500 تومان

این بسته شامل چه محصولاتی است؟!

این بسته حاوی 4 محصول طبیعی از دل کوهستان سرسبز ارسبارانه، یک شیشه عسل طبیعی، و سه بسته گیاه دارویی فوق العاده شکفت انگیز، که به ترتیب ویژگی های شگفت انگیز هر کدوم رو براتون شرح می دیم:

1- عسل طبیعی کوهی پر از گرده گیاهان دارویی ارسباران – عصاره 103 گیاه دارویی (330 گرمی)

گل سرسبد این بسته ویژه این عسل فوق العاده است! منطقه ارسباران به خاطر تنوع بالای گیاهی به عنوان بهشت طبعیت ایران معرفه و طبق تحقیق رسمی فرمانداری شهرستان کلیبر در این منطقه 103 نوع گیاه با ارزش دارویی شناسایی شده که به صورت کاملا طبیعی و خودرو در کوهستان ارسباران رشد می کنند.

کندوهای عسل پدر من در روستای هورمغان علیا در دل این کوهستان سرسبز قرار گرفته و زنبورهای کندوهای پدرم از شهد و گرده تمام این گیاهان دارویی برای تغذیه و تولید عسل ناب کوهی استفاده می کنند و به همین خاطر این عسل عصاره و خواص تمام این 103 گیاه دارویی رو در دل خودش داره.

این عسل پر از گرده گل ها و گیاهان دارویی است:

گرده گل ها، بالاخص گرده گلها و گیاهان دارویی ارزش غذایی و درمانی بسیار زیادی دارد، و در بازار به قیمت بسیار بالایی خرید و فروش می شود. به همین دلیل اکثر زنبورداران دستگاهی به اسم گرده گیر را جلوی درب وردی کندو قرار می دهند تا وقتی زنبور قصد ورود به کندو را دارد به بدنه این دستگاه کشیده شود و گرده هایی که به بدن و پای زنبور چسبیده از آن جدا شده و در ظرف مخصوصی جمع شود، تا زنبوردار بتواند گرده ها را جمع آوری کرده و بفروشد.

استفاده از گرده گیر هم باعث آسیب رسیدن و مجروح شدن زنبور می شود و هم اینکه عسل را از این ماده ارزشمند محروم می کند. اما پدر من از گرده گیر استفاده نمی کنه و به همین خاطر کندوهای عسل پدرم، هم زنبورهای سالمتری دارد و هم عسلی پر از گرده گلها و گیاهان دارویی است که باعث شده این عسل بسیار خاص و ویژه باشه.

موم این عسل، هم کاملا طبیعی و هم دارویی است!

یکی از سوالاتی که اکثر دوستان می پرسند اینه که مصرف موم عسل مفیده یا مضر؟ و جواب خیلی کوتاه این سوال اینه که مفید یا مضر بودن موم به این بستگی داره که این موم طبیعی باشه یا صنعتی؟! موم عسل اگر واقعا توسط خود زنبور تولید شده باشه ارزش غذایی و درمانی بسیار بالایی داره.

شاید براتون جالب باشه که بدونید زنبور عسل برای تولید یک گرم موم، به اندازه تولید سه گرم شهد باید تغذیه کنه و علاوه بر این بافت و تولید موم هم زمان و انرژی زیادی رو از زنبورها می گیره، به همین دلیل بسیاری از زنبورداران برای سود مالی بیشتر از موم های صنعتی (که ترکیبی از پارافین و مواد شمیمایی هست) استفاده می کنند تا زنبور فقط مشغول تولید شهد عسل باشه. قطعا مصرف موم های صنعتی نه تنها برای سلامتی مضر است بلکه استفاده از این موم ها در کندو باعث نفوذ مواد شیمیایی و صنعتی به داخل شهد عسل می شود و شهد عسل راه هم آلوده می کند.

اما موم عسل های کندوهای پدرم کاملا طبیعی است و توسط خود زنبورها تولید و بافته شده است. و علاوه بر اینکه تمام خواص دارویی موم طبیعی را با خود دارد، چون در اثر رفت و آمد زیاد زنبورها به داخل سلول های موم، گرده گلها و گیاهان دارویی هم در داخل جداره موم ها نفوذ کرده، خواص دارویی این نوع موم از باقی موم های طبیعی که بدون گرده هستند به مراتب بیشتر است.

به همین خاطر ما در این بسته ویژه، شهد عسل را همراه با یک قطعه کوچک موم طبیعی گرده دار تقدیمتان می کنیم تا شما علاوه بر کیفیت شهد عسل ما طعم و کیفیت موم های گرده دار ما را هم تست کنید!

چای کوهی دستچین شده ارسباران

در بسته معجزه سلامت ارسباران علاوه بر عسل طبیعی کوهستانی، سه گیاه دارویی فوق العاده که خواص درمانی شگفت انگیزی دارند هم مجوده که گل سرسبد این گیاهان دارویی چای کوهی کوهستان ارسبارانه! تک به تک گلهای چای کوهی که در این بسته تقدیم شما میشه دستچین شده دشت ها و کوه های ارسبارانه که به صورت کاملا خودرو و طیبعی در این منطقه رشد کرده و برای تولید و پرورش این گیاهان از هیچ نوع کود شیمایی استفاده نشده. برای آشنایی شما با خواص این گیاه دارویی شگفت انگیز مقاله ای رو از سایت نمناک برای شما انتخاب کردم که می تونید در ادامه مطالعه بفرمایید:

چای کوهی چیست که اینقدر خاصیت و فایده دارد ؟ (به نقل از سایت: نمناک)

چای کوهی از فواید و خواص فراوانی برخوردار است، همچنین چای کوهی به درمان برخی از بیماری ها کمک شایانی می کند و در درمان آن ها بسیار موثر است.

آیا میدانید چای کوهی چه خواصی دارد؟

نوشیدن یک لیوان چای در رفع خستگی روزانه تاثیر فراوانی دارد ، البته اگر این چای یک چای گیاهی باشد نه تنها در رفع خستگی روزانه موثر است بلکه خواص دارویی فراوانی نیز به همراه دارد . یکی از چای های گیاهی که خواص فراوانی دارد چای کوهی است که آرام بخشی مطبوع، نشاط آور و با خاصیت معجزه آسای تقویت کننده ی قوی برای اعصاب و روان به شمار می رود که در ادامه این بخش از نمناک بیشتر با خواص این چای آشنا خواهید شد.

 

همه چیز درباره خواص چای کوهی

پشمینه (کلکنه)گیاهی است که در لرستان، دلفان، کرمانشاه آن را پشمینه یا کلکنه یا کلکینه و به زبان ترکی توکلیجه و به فارسی چای کوهی یا چای چوپان یا گل پشمکی یا لولوپشمکی می نامند.

چای کوهی گیاهی با ساقه رونده است و گل‏هایی بصورت سنبله‏ های پنبه مانند و آبی مایل به بنفش دارد. این گل ها کمی معطر و دارای بوی مخصوصی هستند و میوه چای کوهی کپسولی شکل است.

چای کوهی در اروپا و آمریکا نیز به نام سنت جونز شهرت دارد و برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد و از روغن آن در انگلستان به عنوان دارویی برای درمان زخم استفاده می شود.

ترکیبات دارویی چای کوهی:

مهمترین ماده دارویی چای کوهی هاپیرین Hyperin و ماده قرمز رنگی بنام هایپریسین Hypericin است. چای کوهی دارای تانن و اسید نیکوتین نیز هست.

طبع چای کوهی:

از نظر طب قدیم چای کوهی دارای طبع گرم و خشک است و برای درمان بیماری های ناشی از مزاج سرد و رطوبت زیاد مفید می باشد. در طب سنتی مصرف چای کوهی برای افراد سرد مزاج توصیه شده و فواید متعددی نیز برای آن قائل هستند اما مصرف چای کوهی را به افراد گرم مزاج توصیه نمی نمایند.

خواص چای کوهی برای پوست

در وسط برگ های چای کوهی ماده قرمز رنگِ هایپریسین وجود دارد که برای از بین بردن سوختگی ها مفید است. همچنین از سالیان قبل برای درمان زخم ها از چای کوهی بعنوان دارویی موثر استفاده می شود. همچنین پودر چای کوهی و قرار دادن آن بر جای نیش حشرات هم تا حدودی درد آن را کاهش می دهد و هم قادر است آثار بجای مانده از آن را رفع نماید.

خواص چای کوهی برای درمان ویروس ها

چای کوهی سبب از بین رفتن ویروسها می شود و روی ویروس بیماری AIDS اثر می گذارد. مصرف چای کوهی در بیماران مبتلا به ایدز سبب تقویت سیستم دفاعی بدن آنها و کم شدن بیماری می گردد.

خواص چای کوهی برای افسردگی

چای کوهی، برای درمان افسردگی مفید است و مکانیزم اثر ضد افسردگی آن از طریق مهار آنزیمی می باشد.این دارو برای درمان افسردگی اثربخش است و حالات افسردگی را رفع وبیخوابی را درمان می نماید.

چای کوهی برای رفع بی خوابی

مصرف چای کوهی در رفع و درمان بسیاری از مشکلات کم خوابی و بد خوابی مؤثر است پس اگر به کم خوابی و یا خواب نامنظم دچارید چای کوهی مصرف کنید.

بازدارنده پلاک آمیلوئید (علامت آلزایمر)

با اینکه وجود پلاک آمیلوئید در مغز، علت اصلی ابتلا به آلزایمر نیست اما وجود این پلاک در مغز نشان دهندهٔ وجود بیماری آلزایمر می باشد و پیشرفت هرچه بیشتر آلزایمر سبب افزایش مقدار این پلاک در مغزمی گردد. طبق تحقیقات بر روی نمونه های حیوانی عصارهٔ چای کوهی می تواند از تشکیل آمیلوئید در سر پیشگیری کند. همچنین این گیاه توانست حافظه موش های آزمایشگاهی را بهبود بخشد و ظرفیت یادگیری را در آنها افزایش دهد.

خواص چای کوهی برای افراد سالمند و کودکان

مصرف چای کوهی اشتها آور است و برای افرادی که در سالمندی به بی اشتهایی و کم اشتهایی دچار هستند به منظور اشتها آوری توصیه می گردد. همچنین مصرف چای کوهی برای کودکانی که دچار ضعف بدنی هستند به دلیل خاصیت اشتها آوری آن توصیه می گردد.

خواص رطوبت گیری چای کوهی

چای کوهی خاصیت رطوبت گیری ویژه ای برای بدن دارد بنابراین برای تمام بیماریهایی که به رطوبت مربوط می شوند مفید می است.

چای کوهی برای کمک به افزایش وزن

چای کوهی از گیاهان اشتها آور است بنابراین چنانچه در نمناک می خوانید مصرف آن منجر به پرخوری و افزایش اشتها و چاق شدن می شود و برای افرادی که از لاغری زیاد رنج می برند مفید است اما برای افراد دارای اضافه وزن توصیه نمی شود.

ضد عفونی مجاری ادراری

چای کوهی گیاهی طبیعی و بدون عارضه برای پاکسازی و ضد عفونی کردن سیستم مجاری ادراری است.

چای کوهی ضد درد و ورم معده

چای کوهی مدر ملایم است و در تنظیم اعمال گوارشی و تقویت کبد به ویژه کمک به هضم غذا کاربرد دارد. این گیاه در درمان بیماری های معده و روده با منشاء روانی و بیماری های اسهال توأم با تحریکات عصبی، نقش موثر و آرامش بخشی دارد. این گیاه با تنظیم و بهبود گوارش موجب سلامت معده و کاهش درد آن می شود.

چای کوهی خلط آور است

مصرف چای کوهی هنگام سرماخوردگی به دلیل خاصیت خلط آوری آن سبب باز شدن راه بینی و گلو می شود.

خواص چای کوهی برای افزایش شادی

چای کوهی مفرح ، نشاط انگیز و شادی آور بوده و مصرف این گیاه خستگی ذهنی را برطرف می سازد وبه علت انرژی زایی و نشاط انگیزی می تواند برای رفع خستگی و بی حوصلگی در افراد افسرده مورد استفاده قرار گیرد.مصرف روزانه سه نوبت آن در مدت زمان سه هفته از استرس و اضطراب به میزان قابل توجهی می کاهد.

چای کوهی برای درمان کزاز

چای کوهی ازجمله گیاهان داوریی مفید برای درمان کزاز است.

چای کوهی برای تسکین درد دنبالچه

چه یکی از گیاهان دارویی بسیار مفید را که در تسکین درد دنبالچه در طب سنتی و مدرن مفید است ، چای کوهی می باشد.

چای کوهی ضد سرطان

مصرف این گیاه به علت دارا بودن خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی قوی می تواند نقش مفیدی در بروز انواع سرطان ها ایفا نماید. دو ترکیب پامی فرین ایی و متوکسی ساکورانتین می تواند جلوی رشد سلول های سرطانی دهانه رحم را تا 50 درصد بگیرد. اسانس چای کوهی روی سرطان سینه، رودهٔ بزرگ و ملانومای انسان موثر است و می تواند تا حد زیادی جلوی تکثیر سلول های سرطانی را بگیرد.

خواص چای کوهی برای قاعدگی

چای کوهی گیاه قاعده آور است و می تواند کنترل و تنظیم چرخه قاعدگی و میزان خونریزی در دوره قاعدگی زنان بپردازد.

ضد کرم های سیستم گوارش

چای کوهی سبب از بین رفتن کرم های مضر موجود در معده و روده و بهبود فعالیت سیبستم گوارش می شود.

چای کوهی برای پشت میزنشین ها

مصرف چای کوهی سبب رفع خستگی و کوفتگی، درد گردن، پشت می شود و برای کارمندان و دانشجویان مفید است.

چای کوهی برای درمان اسهال خونی

مصرف چای کوهی می تواند در درمان انواع اسهال ها بویژه اسهال خونی موثر باشد.

چای کوهی موثر در خونریزی مغزی

مصرف چای کوهی از بروز خونریزی مغزی جلوگیری و سبب کاهش عوارض خونریزی مغزی می گردد.

چای کوهی برای درمان میگرن

این گیاه به علت خاصیت آرامبخشی، معطر بودن و ضد التهابی برای درمان میگرن و سر درد های شدید موثر است.

درمان آرتریت با چای کوهی

چای کوهی دارای خاصیت ضد درد است و برای درمان دردهای مفصلی ، رماتیسمی ، دردهای عضلانی، آرتریت و سیاتیک توصیه می شود.

رفع کم خونی با چای کوهی

مصرف چای کوهی توسط افرادی که به کم خونی دچارند تا حدودی سبب رفع کم خونی آنها می شود.

چای کوهی برای تقویت قوای جنسی

مصرف روزانه یک یا دو لیوان چای کوهی برای مردانی که از ضعف قوای جنسی رنج می برند مفید است و سبب تقویت قوای جنسی آنها می شود.

چای کوهی برای تقویت سیستم ایمنی بدن

مصرف چای کوهی به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آن سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و مقاومت بدن در برابر بیماری ها می شود.

مصرف چای کوهی در دوران بارداری:

زنان باردار و شیرده به دلیل عوارض چای کوهی نباید آن را مصرف کنند. مصرف چای کوهی در بارداری سبب سقط جنین می شود.

برخی دیگر از خواص این گیاه:

  • درمان کننده بیماری مننژیت است.
  • برای درمان فلج به کار می رود.
  • سیاه سرفه را از بین می برد.
  • درد پشت و گردن و خشکی گردن را درمان می کند.
  • چای کوهی در درمان سرماخوردگی معجزه می کند.
  • برای درمان تب و اثر نیش سمی حشرات به کار می رود.

 

طریقه مصرف چای کوهی

در یک لیوان آب جوش یک قاشق مربا خوری پر از چای کوهی ریخته و با قاشق خوب به هم بزنید سپس یک نعلبکی را به مدت 20 دقیقه روی آن قرار دهید تا دم بکشد و بعد آن را صاف کرده و با کمی عسل طبیعی میل کنید.

برای تهیه جوشانده این گیاه :در دو فنجان آب جوش یک قاشق چایخوری برگ و گل خشک گیاه را بریزید و به قدری بجوشانید تا یک فنجان باقی بماند.

دمنوش دستچین شده پولک (سنبله ارسبارانی)

یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار ویژه ای که در این بسته سلامت برای شما ارسال می کنیم پولک کوهی یا همون سنبله ارسبارانی است که برگ به برگ این گیاه دارویی از دل کوه های ارسباران دستچین شده. برای آشنایی با خواص فوق العاده این گیاه دارویی مقاله ای از سایت ساعد نیوز رو برای شما انتخاب کردم که می تونید در ادامه مطالعه بفرمایید:

خواص دارویی و درمانی گیاه پولک (به نقل از سایت: ساعد نیوز)

پولک (پُلک) یا سنبله ارسبارانی با نام انگلیسی Hedge nettle و نام علمی Stachys schtschegleevii، اندام مورد استفاده آن برگ و سرشاخه های تازه، علفی و گیاهی گل دار می باشد. گیاه پولک با وجود انواع فلاونوئیدها و اسانس هایی از جمله آلفا پینن، بتا پی نن، او سیمن، لیمونن و میرسن، دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی بسیار بالا دارد. در طب سنتی از برگ ها و سرشاخه های گل دار گیاه پولک به عنوان آنتی بیوتیک استفاده می کنند.

گیاه پولک ضد التهاب، ضدعفونی کننده، ضد باکتری و ضد میکروب است. در درمان بیماری هایی از جمله سینوزیت، آسم، روماتیسم، سرماخوردگی، عفونت ادراری و سوزش ادرار و عفونت داخلی زنان بسیار موثر است و برای ضد عفونی کردن دستگاه تنفسی، دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی زنان به کار می رود.

برای درمان انواع عفونت ها می توانید از دم کرده گیاه پولک استفاده کنید بدین صورت که یک قاشق از گیاه را داخل قوری چینی دم کنید و به مدت حداقل ۴ روز، روزی ۲ استکان نوش جان کنید. به جای خوردن آزیترومایسین که یک آنتی بیوتیک قوی است می توانید آویشن، پولک و پونه را با هم مخلوط کرده و نوش جان کنید.

می توانیم از مخلوط آویشن، پولک و پنیرک به جای آموکسی سیلین یا آمیکاسین که آن هم نوعی آنتی بیوتیک است استفاده کنیم. برای درمان عفونت های ادراری و ترشحات زرد دوران بارداری ، زنان باردار می توانند هر ۸ ساعت یک استکان عرق پولک بخورید.

خیسانده این گیاه در برخورد با باکتری ها اثر مهار کننده قابل توجهی دارد. پس بهتر است به جای اینکه به محض احساس گلو درد خودمان را به انواع آنتی بیوتیک ها ببندیم کمی دم نوش پولک و پونه و پنیرک دم کنیم و با کمی عسل یا نبات بنوشیم.

از دیگر خواص دارویی آن شامل ضد عفونت داخلی زنان، ضد باکتری، ضد میکروب، ضد آسم، ضد سینوزیت، ضد سرماخوردگی، ضد روماتیسم، ضد التهاب، ضد عفونی نمودن مجاری ادراری، درمان عفونت های مجاری تنفسی است. عصاره آبی گیاه پولک، اثر قوی آنتی باکتریال بر انتروباکترآئروژنز که یک باکتری مولد عفونت ادراری است، دارد.

دمنوش پونه کوهی دستچین ارسباران

یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار ویژه ای که در این بسته سلامت برای شما ارسال می کنیم پونه کوهی است که برگ به برگ این گیاه دارویی از دل کوه های ارسباران دستچین شده. برای آشنایی با خواص فوق العاده این گیاه دارویی مقاله ای از سایت نمکاک رو برای شما انتخاب کردم که می تونید در ادامه مطالعه بفرمایید.

آشنایی با خواص و نحوه تهیه دمنوش پونه کوهی برای درمان بیماری ها (به نقل از سایت نمناک)

برای بهره گیری از خواص پونه در درمان بیماری ها پونه را می توان به صورت تازه به عنوان سبزی و به صورت خشک شده بر روی ماست و دوغ و برای تهیه چای، دمنوش و شربت پونه استفاده کرد. در این بخش از بهداشت و سلامت نمناک شما را با فواید بی نظیر چای یا دمنوش پونه آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با گیاه پونه

طبیعت پونه کوهی گرم و خشک می باشد.

پونه حاوی:

آنتی اکسیدان، فیتوسترون، اسید فنولیک، تریترپن ها، فلانوویید، آنتوسیانین ها، ساپونین ها و کاروتنوئیدها، پروتئین، فیبر، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، فسفر، ویتامین C، آهن و ویتامین A است.

خواص آنتی بیوتیکی:

چای پونه می تواند جایگزین مناسبی برای بسیاری از آنتی بیوتیک ها باشند زیرا مشابه یک آنتی بیوتیک طبیعی عمل می کند.

تقویت سیستم ایمنی:

چای پونه حاوی رزمارنیک اسید و تیمول است و آنتی اکسیدان موجود در آن سیستم ایمنی را تقویت می کند.

پیشگیری از سرطان:

پونه حاوی کوئرستین است که رشد سلول های سرطانی را کاهش و مرگ سلولی را بهبود می بخشد. با نوشیدن چای پونه از خواص ضد سرطانی آن استفاده کنید.

ضد ویروس:

نوشیدن چای یا دمنوش پونه برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های ویروسی مفید است زیرا عصاره پونه در مقابل ویروس تب خال، ویروس آنفلوآنزا، بیماری نیوکاسل و ویروس های مختلف دیگر فعال است.

افزایش تولید صفرا:

چای پونه به گوارش کمک می کند و خاصیت صفراآوری دارد و با تحریک کبد، تولید صفرا را افزایش می دهد. مصرف چای پونه برای افرادی که می خواهند تعادل اسید و باز را حفظ کنند و از بروز این بیماری ها جلوگیری کنند، مفید است.

سایر خواص درمانی پونه کوهی:

کاهش درد معده، کاهش تب، کاهش دردهای عضلانی، کمک به بهبود سرما خوردگی، درمان زخم های پوستی، بهبود عفونت های مجرای ادراری، تنظیم چرخه قاعدگی، درمان گلو درد، درمان سینوزیت.

طرز تهیه صحیح آماده کردن دمنوش و چای پونه

4 تا6 برگ خشک شده پونه را در یک فنجان آب جوش بریزید و بگذارید 10-15 دقیقه بماند تا دم بکشد، دمنوش پونه را می توانید با عسل شیرین کنید و بنوشید.

میزان مصرف چای و دمنوش پونه در روز:

در روز بیش تر از 2 فنجان دمنوش پونه مصرف نکنید.

موارد منع مصرف دمنوش پونه:

استفاده زیاد از پونه برای زنان باردار ممنوع است، زیرا سبب سقط جنین می‌شود.

چرا این بسته ویژه را با 70% تخفیف می فروشیم؟!

چون: مشک آن است که خود ببوید، نه آنکه عطار بگوید! قطعا هرچقدر هم که ما از ویژگی های شگفت انگیز عسل طبیعی و گیاهان دارویی این بسته براتون بگیم، اصلا جای یکبار امتحان کردنش توسط خود شما رو نمی گیره! ما نسبت به کیفیت فوق العاده این محصولات کاملا مطمعن هستیم و همونقدر هم اطمینان داریم که اگر شما هم یکبار این عسل فوق العاده رو بچشید و یا دمنوش گیاهان کوهی دستچین شده مارو نوش جان کنید، به کیفیت و تاثیر بی نظیر اونها مثل خود ما ایمان میارید!

حتی می تونید عسل ما را به یک آزمایشگاه تخصصی تغذیه ببرید تا از ارزش غذایی و دارویی این عسل اطمینان پیدا کنید. حتی در آزمایشگاه های تخصصی عسل، می تونند به شما بگند که گرده چه گیاهان دارویی در این عسل وجود داره و چه ویتامین ها و آنزیم هایی در این عسل موجوده.

در واقع ما مطمعنیم که اگر شما تنها یکبار از این محصولات طبیعی این بسته استفاده کنید قطعا مشتری دائم ما میشید و برای خریدهای بعدی هم به ما مراجعه می کنید. به همین دلیل این بسته رو با یه تخفیف شگفت انگیز به شما پیشنهاد دادیم تا بدون هیچ ریسکی محصول مارو تست کنید، در حالی که تقربیا کل هزینه پرداختی شما فقط هزینه های بسته بندی و نیروی انسانی و تبلیغات پکیج رو پوشش میده و در این طرح شگفت انگیز عیدانه که تنها برای 200 خریدار اول درنطر گرفتیم، شما هزینه خرید عسل طبیعی و گیاهان دارویی بسته را مهمان ما هستید.

چرا قیمت عسل طبیعی ما بالاتر از عسل های شکری بازار است؟!

مثل قدیمی هست که می گه هیچ ارزونی بی علت نیست و هیچ گرونی بی حکمت! در خصوص مقایسه قیمت عسل طبیعی که از شهد و گرده گل تغذیه کرده و عسل شکری که زنبورش به جای گل از شربت شکر تغذیه کرده همین مثل کاملا کارایی داره. اولین تفاوت بین این دو نوع عسل میزان تولید و برداشت عسل هاست، عسلی که با تغذیه طبیعی زنبور از شهد گل و گیاهان دارویی تولید بشه به قدری کم هست که تنها یکبار در سال قابل برداشته، در حالی که زنبوردارانی که هر روز کندوها رو با شربت شکر تغذیه می کنند تقریبا هر دو ماه یکبار برداشت عسل دارند!

دومین مورد به تغذیه خود زنبور در فصل سرما بر می گرده، همونطور که می دونید کیفیت عسل به میزان سلامتی زنبورهای کندو خیلی وابسته است و زنبورهایی که خودشون تغذیه مناسبی نداشته باشند نمی تونند عسل با کیفیت و غنی از ویتامین ها و آنزیم های مقوی تولید کنند! به همین دلیل در حالی که اکثر زنبورداران تمام عسلی که زنبور تولید کرده رو برداشت می کنند و در فصل زمستان برای تغذیه به زنبورها شربت شکر می دهند، پدرم در زمان برداشت عسل همیشه یک سوم کل عسل هر کندو رو برای تغذیه زنبورها در فصل زمستان (که گل و گیاهی برای تغذیه ندارند) داخل کندو نگه می داره. تا زنبورهای کندو در فصل زمستان از عسل بسیار غنی و مقوی ای که در فصل بهار و تابستان تولید کردند تغذیه کنند و همیشه کندوها پر از زنبورهای قوی و سالم باشه.

موراد بالا باعث میشه که میزان تولید عسل طبیعی نسبت به عسل شکری در سال حتی کمتر از یک دهم باشه، در حالی که زحمت و مراقبت بسیار بیشتری رو لازم داره. و به همین دلیل زنبورداری که عسل واقعا طبیعی تولید می کنه مجبوره قیمت بالاتری بر روی عسل بذاره تا هزینه های کار و تولید رو پوشش بده و بتونه با کیفیت به کارش ادامه بده.

کندوهای عسل ما اینجاست!

تو دل کوهستان سرسبز ارسباران روستایی هست به نام هورمغان علیا همین جایی که روی نقشه علامت زدم، اینجا روستای پدری ماست. مطقه ای که بیش از 100 نوع گیاه با ارزش دارویی شناخته شده داره. (تصویر ماهواره مربوط به اواخر فصل پاییزه که چمن زارها تقریبا خشک شدند.)

گیاهان دارویی ما واقعا دستچین طبیعت هستند!

همین مساله کمیابی در خصوص گیاهان دارویی ما هم صادقه! حتما اطلاع دارید که اکثر از گیاهان دارویی که عطاری ها به فروش می رسند از طریق کشت صنعتی تولید می شوند و برای افزایش تولید و بره وری بالاتر در تولید این گیاهان دارویی از کودها و آفت کش های شیمیایی استفاده می شود که باعث می شود و این مواد شیمایی گرچه باعث افزایش تولید این گیاهان می شود اما به همان شدت نیز روی کیفیت و خواص دارویی و درمانی گیاهان نیز موثر است و نه تنها باعث کاهش اثرات مثبت و دارویی این گیاهان می شود بلکه در مواردی نفوذ این مواد شمیایی در بدنه گیاه ، باعث می شود که مصرف این گیاهان دارویی خود باعث ایجاد بیماری شود.

اما گیاهان دارویی روستای پدری من کاملا خودرو رشد می کنند، بدون وجود هیچ گونه کود یا آفت کش شیمایی، در محیطی کاملا پاک و طبیعی! خاک منطقه اینقدر غنی از مواد عالی و معدنی است که تبدیل به بهشت گیاهان شده و گیاهان دارویی این منطقه نسبت به بقیه نقاط کشور از کیفیت فوق العاده بالاتری برخوردارند.

چون این گیاهان به صورت خودرو در کوه و دشت ها رشد می کنند، دستچین کردن آنها هم کار بسیار سختی است! شاید برای دستچین کردن تنها حدود 100 گرم چای کوهی که در یک پاکت کوچک جای می گیرید لازم باشد یک روز کامل در کوه و دشت مشغول جستجو و دستچین کردن گل چای کوهی باشیم.

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که ما وقت دستچین کردن گیاهان دارویی خیلی مراقبیم که اصل گیاه آسیب نبیند و تنها بخشی از گل و برگ و ساقه گیاه را می چینیم به شکلی که بوته گیاه اصلی سالم بماند و بتواند به زندگی طبیعی خود ادامه دهد و طبیعت منطقه هم آسیبی نبیند. و تنها بخش هایی از گیاه که برای مصارف دارویی مفید است را دستچین می کنیم.

شما برای سلامتی هزینه می کنید یا برای بیماری؟!

اجازه بدید یه مثال خیلی ساده بزنم! فرض کنید که یک رو ز صبح از خوابی بیدار می شید و می بیند که به شدت تب کردید و خیلی سخت می تونید نفس بکشید و دائم سلفه می کنید. و مجبورید با یک سردرد شدید روزتون رو شروع کنید. شاید همون اول صبح تسلیم بیماری تون نشید و برای رفتن سرکار حاضر بشید، اما در طول روز هم حالتون بدتر میشه و نمی تونید با تمرکز و با کیفیت کارتون رو انجام بدید و بازدهی ای که همیشه داشتید رو از خودتون نشون بدید، و شاید حتی مجبور بشید که مرخصی بگیرید و به خونه برگردید و در نهایت چاره ای ندارید جز اینکه به مطب پزشک مراجعه کنید و علاوه بر پرداخت هزینه ویزیت و هزینه دارو و … تحمل درد و رنج تزریق آمپول و سرم و مصرف دارو رو هم به جونتون بخرید تا بتونید از درد این بیماری خلاص بشید و دوباره سلامتی تون رو به دست بیارید.

اما اگر صبح زیباتون رو در کنار خانواده با صرف صبحانه ای به شیرینی عسل طبیعی کوهستان شروع کنید و در تمام روز شاداب و پر انرژی باشید و یک روز کاری پر از موفقیت رو برای خودتون بسازید و وقتی شب بعد از یک روز پرکار، با یک دمنوش خوش عطر و آرامش بخش چای کوهی همه خستگی روز رو فراموش کنید، و قبل از خواب با یک دمنوش پونه و بابونه کوهی سیستم ایمنی بدن خودتون رو تقویت کنید و بدنتون رو در برابر انواع ویروس ها و بیماری های تنفسی مقاوم می کنید، و برای شروع یک روز شاد دیگه آماده میشید، به ارزش واقعی این بسته سلامت پی می برید.

قطعا اگر استفاده از محصولات این بسته باعث بشه که شما فقط یکبار کمتر بیمار بشید و هزینه ویزیت پزشک و دارو و … نپردازید، چند برابر هزینه خرید این بسته سود کرده اید. پس بدون شک خیلی به صرفه تره که این مبلغ را برای افزایش سلامتی تون هزینه کنید تا اینکه برای خلاص شدن از درد و بیماری هزینه کنید!

ضمانت 150% و بدون قید و شرط!!

ما اینقدر از کیفیت فوق العاده این عسل طبیعی کوهی و گیاهان دارویی که در این بسته خدمت شما ارائه می کنیم اطمینان داریم که خرید این محصول رو برای شما 150% ضمانت می کنیم! منظورمون از ضمانت 150 درصدی چیه؟ اگر شما این بسته رو از ما تهیه کردید و از کیفیت محصولات راضی نبودید، ما نه تنها هزینه ای که بابت بسته پرداختید رو به شما بر ی گردونیم، بلکه هزینه ای که بابت پست و ارسال بسته هم پرداختید به شما بازپرداخت میشه. و تنها ملاک ما برای این ضمانت نظر شخص شماست، یعنی اگر شما به هر دلیلی از کیفیت این محصول راضی نبودید ما با روی باز و در کمال ادب و احترام، در همان روز تمام هزینه پرداختی شما را به حسابی که شما اعلام می فرمایید واریز می کنیم.

داستان نجات جان پدرم با معجزه طبیعت ارسباران!

اجازه بدید اول خودم رو معرفی کنم، من محمد علیزاده هستم، کارشناس آزمایشهای علمی در صدا و سیما و مجلات رشد وزارت آموزش و پرورش. معمولا من رو با اسم “آقای آزمایش” می شناسند، و شما هم می تونید با یه جستجوی ساده در اینترنت به راحتی سایت و شبکه های اجتماعی من رو پیدا کنید و برنامه هایی که تو تلوزیون و مجلات رشد وزارت داشتم رو ببینید.

حدود 15 سال قبل پدرم دچار بیماری خونی عجیبی شد که باعث می شد پلاکت خونش به شدت افت کنه. پلاکت ها همون سلولهایی هستند که باعث لخته شدن خون می شند و اگر مقدار این پلاکت ها از یه حدی پایین تر باشه، اگر جایی از بدن شما خون ریزی کنه دیگه این خونریزی بند نمیاد و در موارد حادتر حتی باعث خونریزی های داخلی شدید میشه. و در اثر یکی از همین خونریزی ها شبکه چشم چپ پدرم خونریزی کرد و بینایی اون چشمش رو برای همیشه از دست داد.

بعد از چند سال معالجه و مراجعه به متخصص های مختلف، تشخیص دادند که پدرم دچار نوعی سرطان خونی شده و باید شیمی درمانی بشه. حدود سه سال پدرم هر دو ماه یکبار برای شیمی درمانی در بیمارستان خاتم الانبیاء تهران بستری می شد. اما نه تنها وضعیت سلامتیش رو به بهبودی نمی رفت بلکه به مرور بدتر و ضعیفتر هم میشد. تا اینکه طی یک جلسه کمیسیون پزشکی با تحلیل نتایج آزمایشهای پدرم به این نتیجه رسیدند که دیگه شیمی درمانی هم روی ایشون جواب نمیده و با این روند نهایتا بین سه تا شش ماه دیگه می تونه زنده بمونه!!

وقتی دکتر عدنان خسروی (فوق تخصص بیماری های خون و سرطان) می خواست این خبر رو پدرم بده برای اینکه سر صحبت رو باهاش باز کنه ازش می پرسه که اصالتا اهل کجاست و پدرم هم بهش میگه که تو یه روستای خوش آب و هوا، تو دل کوهستان سرسبز ارسباران به دنیا اومده و وقتی پدرش فوت کرده به اجبار زمانه شهرنشین شده و سالهاست که داره تو شهر قم زندگی می کنه.

دکتر خسروی هم بهش می گه که بزرگترین اشتباه زندگیت این بوده که اون طبیعت بکر و بی نظیر رو رها کردی و اومدی تو دل کویر و دود و آلودگی زندگی کردی. و با این حالی که شما داری اگر چیزی باشه که بتونه از این مریضی نجاتت بده شاید همون طبیعت سرسبز ارسباران باشه. چون دیگه داروها و شیمی درمان ما نمی تونه خیلی براتون موثر باشه و اگر معجزه ای نشه نهایتا سه تا شش ماه دیگه می تونیم زنده نگهتون داریم. اما اگر از من می شنوید باقی ماه های عمرتو برگرد به همون روستای پدریت و تو دل طبیعت زندگی کن. شاید معجزه طبیعت نجاتت داد!

وقتی پدرم تنها امید برای زنده موندنش رو برگشتن به روستای پدریش دید، همه چیز رو تو شهر رها کرد و فقط با یه وانت وسایل ضروری، همراه با مادرم راهی روستای پدریش شد. روستایی که بیشتر از 40 سال بود که بهش سر نزده بود. وقتی وارد روستا شد دید که از خونه پدریشون فقط یه خرابه باقی مونده. چند روزی رو مهمون روستایی ها بودیم تا کم کم با کمک روستایی ها یکی از اتاق های خونه پدریشون رو باز سازی کردند و پدر و مادرم یه زندگی روستایی خیلی ساده رو شروع کردند.

روستای پدرم یه روستای خیلی کوچیک تو دل کوه های ارسبارانه، جایی که تا اولین جاده آسفالت با مایشین حدود یک ساعت راه هست و سه ماه از سال به خاطر برف زیاد کلا غیر قابل رفت و آمد میشه. به همین دلیل روستاییان این منطقه خیلی خوب یاد گرفتند که نیازهای دارویی و درمانی خودشون رو از طبیعت تامین کنند. گیاهان دارویی کوهستان های این منطقه داروخونه شبانه روزی شون هست و پیرمردهایی تو این روستا هستند که تو تمام عمرشون حتی یک بار هم پیش دکتر نرفتند و با وجود اینکه بیشتر از 90 سال عمر دارند کاملا سرحال و سلامتند و به راحتی از دل کوه ها بالا میرند و دام هارو به چرا می برند!

پدرم هم تصمیم می گیره که فقط از غذاهای طبیعی و گیاهان دارویی کوهستان استفاده کنه، به همین خاطر چندتا گوسفند و بز از روستایی ها می خره تا از شیرشون پنیر و سرشیر و کره محلی درست کنند و به جای چایی فقط از دمنوش گیاهان کوهی مثل چای کوهی، پولک و پونه کوهی استفاده می کرد. و البته از همه مهمتر عسل طبیعی کوستانی بود که اونجا روستایی ها درست می کردند. عسلی که زنبورهاش با تغذیه حدود 103 نوع گیاه دارویی کوستان تولید می کردند. و اتفاقی که افتاد واقعا در حد یک معجزه بود!

پدرم قبل از اینکه به روستا بره تقریبا هر دو ماه یکبار بدنش خونریزی داخلی می کرد که نشونه اش دونه های قرمز رنگی بود که روی پوستش دیده می شد و با دیدن این دونه های قرمز می فهمید که وقتش شده بره برای شیمی درمانی! اما از وقتی زندگی تو روستا و رژیم غذایی عسل کوهی و دمنوش رو شروع کرد، وضعیت جسمانیش هر روز بهتر و بهتر شد، و به جای دو ماه، برای اولین بار بعد از حدود چهار ماه نشونه های خونریزی داخلی رو پیدا کرد و برای شیمی درمانی به تهران رفت. و دفعه بعد این چهار ماه به حدود پنج ماه رسید و بعد به هفت ماه و… .

و پدرم که متخصصین تنها بین سه تا شش ماه امید به زنده موندنش داشتند، الان بیشتر از 4 ساله که حتی یکبار هم شیمی درمانی نشده و کاملا سالم و با نشاط داره زندگی می کنه!

 

بعد از اینکه پدرم سلامتی کاملش رو به دست آورد، تصمیم گرفت که مشغول تولید عسل طبیعی بشه، همون عسلی که به قول خودش معجون و عصاره گیاه های دارویی کوهستان ارسبارانه. یه عسل ناب که جون خودشو مدیونش می دونه و البته من هم مطمعنم که این عسل فوق العاده که عصاره 103 گیاه دارویی ارسبارانه همراه با دمنوش این گیاهان دارویی می تونه لذت شیرین سلامتی رو به عزیزان شما هم هدیه کنه. به همین دلیل اسم این بسته رو “معجزه طبیعت ارسباران” گذاشتم.